درباره ما
رویدادها
بازگشت

 

   

 

 

  

اجرای برنامه پخت زنده  و آموزش کار با دستگاه فرکامبی رشنال در
    شرکت پرشیا استیل

برگزای پخت زنده هر هفته در شرکت پرشیا استیل ، جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در برنامه های هفته های آتی به بخش ثبت نام سایت مراجعه فرمایید.

 

 

 

دهمین نمـايشگـاه بیـن المللـی گردشگری و صنایع وابسته T.I.T.E 

دهمین نمایشگاه بین المللی صنعت گردشگری توریسم و هتلداری تهران با حضور شرکت پرشیا استیل ، این نمایشگاه در تاریخ ١٨ الی ٢١ بهمن ماه ۱۳۹٥ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. 
شرکت  پرشیا استیل مقدم شما عزیزان را جهت بازدید از غرفه 19 این شرکت در سالن میلاد طبقه دوم (31B)گرامی می دارد.

برگزاری همایش برنامه نوین طبخ و توزیع غذا دانشگاه علوم پزشکی      تهران

برگزاری همایش نوین طبخ و توزیع غذا دانشگاه علوم پزشکی تهران جهت بهبود در کیفیت ارائه غذا و سلامت و بهداشت تغذیه و تبادل دانش روز در این زمینه اقدام به برگزاری همایش نوین طبخ و توزیع غذا در مورخ 12 بهمن 1395 در دانشگاه علوم پزشکی تهران نموده است.

شرکت پرشیا استیل در این همایش با ارائه آخرین دستاوردهای تکنولوژی و ماشین آلات صنعت پخت در حوزه های بیمارستان و دانشگاهی امکان بازدید از برخی از محصولات  در غرفه این نمایشگاه را فراهم ساخته است. لازم به ذکر است شرکت پرشیا استیل در این نمایشگاه اقدام به ارائه سخنرانی در خصوص بهداشت تغذیه و ماشین آلات مدرن پخت در صنعت آشپزخانه کرده است.

 

شرکت پرشیا استیل برگزیده گواهینامه فناورانه

شرکت پرشا استیل مفتخر به دریافت گواهینامه فناورانه از سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران گردیده است.
اين جلسه با حضور معاون نوآوري، تجاري‌سازي و انتقال‌فناوري و مديركل دفتر مركزي ارتباط با صنعت سازمان پژوهشهاي علمي و صنعتي ايران، دبیرکل کنفدراسیون صنعت ایران و جمعي از اعضاء هيأت علمي برگزار شد. در اين نشست پس از بررسي توانمندي‌های فناورانه اظهار شده از طرف شركت‌هاي توليدي و خدمات فني و مهندسي، با اعطاي گواهي‌نامه توانمندي فناورانه...