اخبار
بازگشت
تاریخ خبر: 1395/11/03
زمان خبر :10: 15
نوع خبر :خبر

b_News تجهیز آشپزخانه هتل ها با استفاده از تجهیزات آشپزخانه صنعتی پرشیا استیل

تجهیز آشپزخانه هتل ها با استفاده از تجهیزات آشپزخانه صنعتی پرشیا استیل

طبق  نشست  انجام شده هتلداران ایران با رئیس سازمان میراث فرهنگی نمایان گردید که این بخش نیازمند توسعه و استانداردسازی خواهد بود.
بازنگري و اعمال برخي ملاحظات از جمله : ايجاد، اصلاح، تكميل، درجه‌بندي و نرخ گذاري تأسيسات گردشگري، كمك بزرگي به حل مشكلات صنعت گردشگري ما خواهد کرد.
استانداردسازي هتل‌ها نيازمند تأمين منابع مالي می باشد كه ما می توانیم در اين خصوص از اعتبارات صندوق توسعه ملي استفاده کنیم. استانداردسازي هتل‌ها در ايجاد اشتغال و ارائه خدمات بهتر به گردشگران مؤثر خواهد بود. 
با توجه به میانگین گرفته شده حدود 2‌هزار هتل و هتل‌آپارتمان در كشور فعال می باشد که نرخ بالاي عوارض را شامل می شوند. و همچنین فعاليت مراكز اقامتي غيرمعتبر، ازجمله مشكلات هتلداران براي جذب گردشگران داخلي می باشد. راه حل موجود استانداردسازي، ارتقاي سطح خدمات  که از جمله مهمترین آن استاندارد سازی آشپزخانه هتل ها  می باشد که این مشکل را می توان با  استفاده از تجهیزات مدرن از جمله تجهیزات آشپزخانه صنعتی مدرن با توجه به در نظر داشتن این موضوع که با قرار گیری تجهیزات آشپزخانه صنعتی پرشیا استیل در بخش آشپزخانه هتل ها این بخش به کاهش نیروی کاری ، کاهش هزینه برق و گاز مصرفی و مهمتر از همه بهداشت غذایی بهتری را با توجه به این موضوع فراهم خواهد ساخت. ما در این صنعت تمام سعیمان را کرده ایم که تمامی استانداردهای موجود را رعایت کرده تا محصولی برتر با نام برند پرشیا استیل را به بازار عرضه کنیم.
ما در بخش تولیدی با توجه به نگاه و برآورد موجود کاملا متوجه خواهیم بود که برای توسعه و پیشرفت در هر صنعت نیازمند استانداردسازی می باشیم. ما در این بخش می توانیم نقش پرنگی در صنعتی سازی آشپزخانه هتل ها داشته باشیم، با توجه به تجربه و توانمندی و ساختن یک مسیر درست ما توانسته ایم توانمندی خود را در این صنعت به همگان ثابت کنیم همچنین در حال حاضر در حال پیشبرد کار خود در جهت بهتر شدن محصولاتمان می باشیم.  شما می توانید با پیروی از این صنعت در آشپزخانه هتل ها استاندارد سازی آشپزخانه تان را از هر لحاظ افزایش دهید.
 

 :: ارسال نظر ::

نام    (اختیاری)
پست الکترونیک    (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ    (اختیاری)
نظرشما    (اختیاری)
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط