اخبار
بازگشت
تاریخ خبر: 1395/11/05
زمان خبر :10: 22
نوع خبر :خبر

b_News استانداردسازی بخش آشپزخانه هتل ها به وسیله تجهیزات آشپزخانه صنعتی 

استانداردسازی بخش آشپزخانه هتل ها به وسیله تجهیزات آشپزخانه صنعتی

معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ضمن اشاره به آغاز ساخت 6 هتل پنج ستاره در سراسر کشور به مناسبت هفته گردشگری از احداث 75 هتل چهار و پنج ستاره تا پایان دوره اول دولت خبر داد. 
بهترین زمان برای  بهبود روند ساخت و رعایت تمام استانداردها  خواهد بود که تمام تلاشمان را برای ساخت و ساز بهتر انجام دهیم. تا کشور ما از نظر تولید پیشرو با استانداردهای موجود در جهان باشد.
باید به این نکته توجه داشت که در هتل های 5 ستاره از تکنولوژی و سرویس های پیشرفته تری استفاده شده است که از استانداردهای خاصی پیروی میکنند. البته استاندارد در تمامی هتل ها باید رعایت شود.  فرق این هتل ها به عنوان مثال تا چند سال پیش چیزی به نام اینترنت وجود نداشت ولی امروز که ساده ترین اطلاعات با اینترنت رد و بدل می شود از اجزا لا ینفک هتل با ستاره های بالا کافی نت (مرکز اینترنت)  یا اینکه هتل پنج ستاره باید دارای فروشگاه های متعدد و موردنیاز مسافر باشد 
به طور کلی طبق ارزیابی انجام شده در هتل ها سه اصل کلی مورد بحث قرار می گیرند که عبارت می باشد از : امور ساختمانی و تاسیسات و محل استقرار هتل، امور مربوط به نوع و سطح سرویس و خدمات و تجهیزات(کمیت و کیفیت خدمات رفاهی موجود در هتل)، امور مربوط به مدیریت، نیروی انسانی و آموزش.
تفاوت در استانداردهای متعدد به سازماندهی آن هتل نیز بستگی دارد که در راس آن استاندارد سرویس دهی می باشد. به عنوان مثال تجهیزات مورد استفاده در هتل ها که از چه استانداردی پیروی می کنند جز گزینه های مهم در این خصوص می باشد. گروه کارکنان در یک هتل پنج ستاره بسیار با تجربه ، آنچه مهم می باشد راضایتمندی مشتریان و آرمش آنها خواهد بود.    
از طرفی در بخش ارائه و خدمات مانند بخش آشپزخانه هتل ها با استفاده از تکنولوژی برتر در پخت و کنار گذاشتن پخت سنتی و استفاده کردن از پخت صنعتی در آشپزخانه هتل ها که  تاثیر بسیار مثبتی در آشپزی برتر ، حفظ ریز مغذی ها و حفظ سلامت و طعم غذاها خواهد داشت پیروی خواهد شد، و برای پخت با ظرفیت بالا نیازی به فضای زیاد نخواهید داشت.
با تجهیز آشپزخانتان  به وسیله تجهیزات آشپزخانه صنعتی پرشیا استیل کاهش نیرو و فضا را احساس کنید. که این به نوبه خود یک فرایند مفید و قابل توجه در استانداردسازی صنعت آشپزخانه خواهد بود. و همچنین در بخش سلف سرویس هتل ها استفاده از طرح های مدرن و استانداردهای موجود در صنعت ساخت در جهت زیبا سازی بخش های مختلف هتل ما شما را در مسیر درست با فرآیند و فکر برتر راهنمایتان خواهیم کرد. ما را در ساخت برترتان سهیم بدانید.

 

 

 :: ارسال نظر ::

نام    (اختیاری)
پست الکترونیک    (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ    (اختیاری)
نظرشما    (اختیاری)
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط