اخبار
بازگشت
تاریخ خبر: 1395/11/07
زمان خبر :23: 38
نوع خبر :خبر

b_News نقش استاندارد در تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی    

نقش استاندارد در تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی    

رعایت کردن استاندارد ها  در جهت تولید برتر در محصولات آشپزخانه صنعتی پرشیا استیل  موجب گردیده افزایش کیفیت محصولات تولیدی از جمله دیگ صنعتی ، ظرفشویی صنعتی و تولیدات دیگر با افزایش روند صحیح تولید  روبه رو باشد. 
اگر در انتخاب محصولات خود به این باور نرسیده باشید که خرید محصول شما باید از چه قابلیت هایی برخوردار باشد ، ما شما را به این باور خواهیم رساند که  تولید محصولات بدون رعایت استاندارد هزینه زیادی را برای شما در بر خواهد داشت  . مهم ترین آن هزینه مالی که بعد از خرید برای شما ایجاد خواهد گردید. رعایت نکردن استانداردهای لازم در تولید محصولات از جمله در آشپزخانه صنعتی که از مهمترین بخش ها در جامعه به شمار می رود ، موجب بروز خسارات های بزرگی خواهد گردید. 
همانطور که ما می دانیم راه توسعه از استاندارد می‌گذرد،  استاندارد در حوزه‌های مختلف خدمات اجتماعی، رفاهی و پزشکی ، تولیدات صنعتی از جمله تولید آشپزخانه صنعتی که در حال رشد و توسعه می باشد و... وارد شده است. ما هر چقدر در جهت بالابردن استاندارد تولیدی خود بکوشیم ، تاثیر آن را نیز در ارتقای کیفیت خواهیم دید. 
همچنین  برای تولید برتر ، جهت جلب رضایت مندی مشتریان و حضور در بازارهای جهانی باید استاندارد در محصولات را رعایت و همچنین کنترل و نظارت بر فعالیت واحدهایی که تجهیزات آشپزخانه صنعتی تولید می‌کنند از سوی سازمان استاندارد ضروری می باشد. غفلت از این امر مهم موجب افزایش هزینه بخش های تجاری و اداری و... به هنگام استفاده از اینگونه تولیدات شده و گاه تهدیدات جبران‌ناپذیری را تحمیل خواهد شد.
استانداردها در زندگی انسان‌ها نقش بسزایی ایفا می‌کنند. اگرچه این نقش در غالب اوقات به صورت نامرئی عمل می‌کند اما، در غیاب آنها اهمیت‌شان آشکار می‌شود.


:: ارسال نظر ::

نام    (اختیاری)
پست الکترونیک    (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ    (اختیاری)
نظرشما    (اختیاری)
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط