اخبار
بازگشت
تاریخ خبر: 1395/11/27
زمان خبر :17: 18
نوع خبر :خبر

b_News شرکت پرشیا استیل تنها نماینده رسمی رشنال در ایران  

شرکت پرشیا استیل تنها نماینده رسمی رشنال در ایران  

شرکت پرشیا استیل تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، بعنوان تنها نماینده و پوشش دهنده ی هرگونه خدمات نصب ، راه اندازی ، سرویس و نگهداری ، توسط متخصصین کار آزموده ، همچنین تأمین کننده ی قطعات یدکی و لوازم جانبی در ایران میباشد. 

انتخاب رشنال  Rational به دلیل تفاوت کیفی محصولات با دیگر رقبا عاملی گردیده تا ما در اینجا بخش مهمی را به فرکامبی رشنال اختصاص دهیم.
فرکامبی رشنال توانایی انجام کلیه عملیات  پخت گریل کردن ، کبابی کردن ، بخار پز و یا پخت ترکیبی را برای انواع غذاها ، فراهم ساخته است.
با توجه به قابلیت برنامه ریزی در این دستگاه ،  تنها یک بار عملیات پخت  نیاز به برنامه ریزی خواهد داشت . همچنین از فرکامبی رشنال می توان جهت پخت انواع نان و شیرینی ، دسرها و منوی مخصوص پخت نان و شیرینی و حتی منوی عمل آوری خمیر را فراهم ساخته است ،  به همین دلیل ما به شما  پیشنهاد می دهیم که در قنادی ، نانوایی ، نان فانتزی و شیرینی پزی از این محصول استفاده نمایید. 

با استفاده از انواع سینی ها و لوازم جانبی  که روی فرهای کامبی  رشنال وجود دارد ، که برای  هر پخت از لوازم ویژه همان پخت استفاده می شود که این موضوع عملیات پخت را  برای آشپز آسانتر خواهد ساخت. با توجه به اینکه فرکامبی رشنال شامل توانایی  تشخیص میزان حجم و غذای وارد شده به کابین را دارا می باشد.  برای پخت انواع غذاها در برنامه های نوشته شده خود دستگاه قادر می باشد میزان تعداد پرس های داخل کابین را  شناسایی و برنامه را بر اساس آن تغییر دهد. حتی شما می توانید برای تست  کارایی این محصولات و حتی محصولات تولیدی شرکت پرشیا استیل از جمله دیگ خورشت و دیگ چلوپز و فربخار پز ، گریل لااوستون و محصولات دیگر به بخش پخت زنده شرکت پرشیا استیل  مراجعه فرمایید. جهت ثبت نام  به بخش رویدادهای سایت مراجعه فرمایید. و با حضور در پخت زنده کارایی محصولات  ما را تست فرمایید. این روند انتخاب را برای شما آسانتر خواهد ساخت.  ادامه دارد...

برای ادامه خبر در رابطه با فرکامبی رشنال و محصولات دیگر به بخش سایت ، اخبار پرشیا استیل ، مراجعه فرمایید.:: ارسال نظر ::

نام    (اختیاری)
پست الکترونیک    (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ    (اختیاری)
نظرشما    (اختیاری)
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط