اخبار
بازگشت
تاریخ خبر: 1396/07/01
زمان خبر :14: 31
نوع خبر :خبر

b_News تجهیزات آشپزخانه صنعتی

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

آشپزی ایرانی بعنوان یکی از معروف ترین آشپزی ها محسوب می شود که نحوه پخت و پز و غذاهای کشور های همسایه را نیز تحت تاثیر قرار داده است و به علت وجود اقوام و فرهنگ های متفاوت تنوع خاصی در غذاهای ایرانی دیده می شود.
در تاریخ افسانه ای ایران آمده که پختن مواد غذایی از دوران پادشاهی ضحاک آغاز شده و بیان گر آن است که طبخ غذا به شیوه سنتی سیر زمانی بسیار طولانی را طی کرده تا به آشپزی امروزی ایرانی دست یافته ایم اما با گذر زمان و پیشرفت فناوری ، صنعت آشپزی همگام با دیگر صنعت ها به روز شده و باعث تحول در فرآیند های پخت و پز و بیش از همه  در تجهیزات آشپزخانه ها شده است و از طرفی تجهیزات و لوازمی که در آماده سازی، پخت و سرو غذا استفاده می گردد تاثیر زیادی بر کیفیت غذا می گذارند .
سیستم های طبخ سنتی غذا به دلیل ضعف هایی  از جمله مصرف انرژی بالا ، ظرفیت پخت کم ، مدت زمان پخت زیاد ، میزان فضای مورد نیازی که دارند کارایی و بازده چندانی را نسبت به لوازم ساخته شده جدید به آشپزان نمی دهد ، این موضوع کارشناسان و طراحان را به آن وا داشت که برای رفع مشکلات گفته شده و بهبود کیفیت آشپزی طرح های جدیدی را ارائه کنند .
شرکت پرشیا استیل با داشتن سه دهه سابقه در زمینه مشاوره ، طراحی و تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی از پیشگامان این صنعت در ایران به شمار می رود که با به کارگیری دانش و اطلاعات روز دنیا و طراحانی متخصص سعی در افزایش کیفیت آشپزی و غذاهای ایرانی دارد .
طراحان این شرکت با نبوغ و خلاقیت که دارند ، توانسته اند علاوه بر بومی سازی تولیدات خارجی مانند دیگ چلوپز ، دیگ خورش پز، کباب پز، تابه گردان ، خط سلف سرویس ، خط بوفه ، خط کانتر ، محصولات جدیدی مانند  سوپر هیت و ترولی بیمارستان را اختراع و به ثبت برسانند و برای محصولات گواهی فناورانه از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران ، گواهی مصرف سوخت از انجمن بهینه سازی مصرف انرژی ایران ، استاندارد ملی ایران وISO 9001 و... (برای مشاهده سایر گواهینامه ها اینجا را کلیک کنید) را در یافت کنند.
علاقه مندان میتوانند جهت مشاوره رایگان و برآورد نیاز های خود به سایت شرکت و شبکه های اجتماعی پرشیا استیل مراجعه فرمایند .
 

   

 :: ارسال نظر ::

نام    (اختیاری)
پست الکترونیک    (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ    (اختیاری)
نظرشما    (اختیاری)
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط