اخبار
بازگشت
تاریخ خبر: 1396/07/10
زمان خبر :13: 52
نوع خبر :خبر

b_News راه اندازی فست فود - پرشیا استیل

راه اندازی فست فود - پرشیا استیل

فست فود در دنیای صنعتی امروز به عنوان جزئی جدا نشدنی از زندگی انسان نام برده میشود و طرفداران بسیاری مخصوصا در  طیف جوان جامعه دارد . اگر چه استفاده از این روش سرو غذا از دیرباز در نقاط مختلف جهان مرسوم بوده است که از جمله آنها فروش رشته فرنگی آماده در شرق آسیا و فلافل در خاور میانه بوده اند اما رستوران فست فود امروزی از سال 1912 میلادی در آمریکا توسط رستوران های اتومات معرفی شده و بعدها شرکت هایی مانند مک دونالد و کی اف سی وارد عرصه شدند که تبدیل به نماد صنعت فست فود و جهانی سازی اقتصاد و سرمایه داری شده است .
فست فود ها برای سرو غذا در مدت زمان کمتر، غذاها را از قبل آماده کرده و در ظروفی نگهداری می کنند تا به محض ثبت سفارش توسط مشتری ، بتوانند سریعا خواسته های مشتری را فراهم کنند . حال با توجه به این که در اغلب رستوران های فست فودی منوی تقریبا مشابهی وجود دارد ، این کیفیت پخت ، سرو غذا و ارائه خدمات است که در تعیین میزان فروش رستوران و محبوبیت رستوران در جامعه موثر خواهد بود که یکی از فاکتورهای اصلی کیفیت غذا ، لوازم تجهیزات مورد استفاده در طبخ غذا می باشد .
شرکت پرشیا استیل فعال در زمینه مشاوره ، طراحی و تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی در راستای بومی سازی ساخت لوازم فست فود و ارتقای کیفیت رستوران  های کشور محصولاتی نظیر فرهای پیتزا پزی ، تاپینگ پیتزا ، دستگاه های پخت انواع کنتاکی ، دستگاه پخت کباب ترکی ، توستر های نان ، انواع گرمخانه و کانتر ، خط سلف سرویس ، خط بوفه ،  انواع قهوه ساز ، انواع بستنی ساز و ... مطابق با استاندارد های روز دنیا  را  تولید می کند و عزیزانی که قصد راه اندازی فست فود و رستوران را دارند ، از زمان طراحی تا تجهیز آشپزخانه همراهی میکند . علاقه مندان میتوانند برای مشاهده محصولات بروی لینک زیر کلیک نمایند :

تجهیزات فست فود و کافی شاپ  :: ارسال نظر ::

نام    (اختیاری)
پست الکترونیک    (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ    (اختیاری)
نظرشما    (اختیاری)
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط