اخبار
بازگشت
تاریخ خبر: 1396/07/26
زمان خبر :15: 23
نوع خبر :خبر

b_News تجهیزات نظافتی - پرشیا استیل

تجهیزات نظافتی - پرشیا استیل

رستوران ها و دیگر آشپزخانه های تجاری و صنعتی با یک سری چالش های نظافتی و بهداشتی واحدی روبرو هستند که از جمله مشکلات رایج در آشپزخانه ها این است که به صورت طبیعی یک لایه چربی بروی سطح اجسام و آشپزخانه می نشیند که به آسانی قابل شستشو نمی باشند و جمع آوری این گردو غبار ها و لایه های چربی میتواند هزینه های زیادی را به بار آورند . متاسفانه اکثرا درنظافت آشپزخانه ها از وسایل و ابزار آلات نامساعد و نامرغوبی استفاده می شود که به طور کامل نمی توانند لکه ها را پاک کنند. رعایت نکردن بهداشت در بیشتر مواقع به مانند مورد بالا به دلیل نداشتن تجهیزات مناسب و آگاهی از نحوه صحیح نظافت نشات می گیرد .
از طرفی با پیشرفت فناوری ها و ماشین آلات آشپزخانه استاندارد های بهتروسختگیرانه تری نسبت به بهداشت آشپزخانه ها وضع شده ومردم به رستوران هایی جذب می شوند که این استاندارد ها را رعایت کرده و به سلامت مشتری اهمیت بدهند.
برای کمک به صاحبان اشپزخانه ها و کمک به کسب وکار آن ها در امر نظافت و پاکیزگی آشپزخانه ها ، شرکت پرشیا استیل که با بیش از سی سال سابقه در زمینه مشاوره ، طراحی و تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی ،سلف سرویس و سردخانه ها فالیت دارد ، لوازم و ابزار نظافتی برای آشپزخانه را با کیفیت بالا و مطابق استاندارد های روز دنیا به مشتریان خود ارائه می کند که علاقه مندان میتوانند برای مشاهده مشخصات کامل هرکدام از محصولات زیر بروی نام آن ها کلیک نمایند .

جارو برقی صنعتی (وکیوم)    پلیشر    اسکرابر    تی شو    ترولی خانه داری    ترولی البسه   سطل زباله چرخدار   دستگاه خشک کن صنعتی    لباس شویی صنعتی   دیگ بخار:: ارسال نظر ::

نام    (اختیاری)
پست الکترونیک    (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ    (اختیاری)
نظرشما    (اختیاری)
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط