اخبار
بازگشت
تاریخ خبر: 1396/08/09
زمان خبر :13: 56
نوع خبر :خبر

b_News پخت زنده (LiveCooking)

پخت زنده (LiveCooking)

در راستای ارئه خدمات بهتر و جذب رضایتمندی مشتریان ، شرکت پرشیا استیل برای اولین بار در ایران بخش پخت زنده (Live Cooking ) را در محل نمایشگاه دائمی خود ایجاد کرده است تا مراجعه کنندگان ه نمایشگاه علاوه بر بازدید از محصولات پرشیا استیل و در صورت تمایل کارکرد تجهیزات آشپزخانه را در حال پخت نیز مشاهده کنند .
از طرفی مشتریان و سرآشپزان میتوانند برای آموزش نحوه کار با دستگاه های پرشیا استیل در دوره های آموزشی که به صورت رایگان می باشد ، شرکت کنند و تفاوت در کیفیت پخت و میزان صرفه جویی در انرژی ، زمان و مکان را از نزدیک دیده و آن را لمس کنند .
لازم بذکر است که با توجه به این که شرکت پرشیا استیل نمایندگی رسمی شرکت های اروپایی از جمله رشنال و مایکو آلمان  و روبوت کوپ فرانسه ، خریدارن محصولات بازرگانی پرشیا استیل نیز میتوانند برای برای دوره های آموزشی برای پخت انواع غذا ها بوسیله این تجهیزات توسط آشپزان شرکت های گفته شده ، ثبت نام کرده و از خدمات این شرکت بهره مند گردند.
علاقه مندان برای ثبت نام می توانند با مراجعه به وبسایت پرشیا استیل و یا تماس با کارشناسان بازاریابی اطلاعات خود را ثبت کنند تا کارشناسان ما هماهنگی های لازم را به عمل آورند .:: ارسال نظر ::

نام    (اختیاری)
پست الکترونیک    (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ    (اختیاری)
نظرشما    (اختیاری)
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط