اخبار
بازگشت
تاریخ خبر: 1396/09/01
زمان خبر :09: 50
نوع خبر :خبر

b_News پرشیا استیل نمایندگی رسمی روبوت کوپ فرانسه

پرشیا استیل نمایندگی رسمی روبوت کوپ فرانسه

آماده سازی مواد اولیه یکی از سخت ترین و زمان برترین کارها در آشپز خانه ها می باشد و از طرفی نحوه آماده سازی مواد اولیه تاثیر بسیاری در کیفیت غذا ها دارد و این کار یکی از دقدقه های سرآشپزان بزرگ دنیا می باشد . در آشپزی سنتی برای آماده کردن مواد اولیه با استفاده از تجهیزات و ابزارهایی بود که باید افراد بصورت دستی آنجام می دادند و زمان و انرژی زیادی صرف آن میشد و برای انجام این کار به نیروی انسانی بیشتری نیاز بود.
اما امروزه با پیشرفت های انجام شده در زمینه تجهیزات آشپزخانه  و روش های پخت و پز و آماده سازی غذا ، شرکت روبوت کوپ فرانسه با تحقیقات فراوانی در این حوزه توانسته ماشین آلاتی برای آماده سازی مواد اولیه غذایی طراحی و تولید کند ، که مواد را به صورت اتوماتیک و با کیفیت عالی به سرآشپزان ارائه می دهد که از محصولات معروف روبوت کوپ می توان به دستگاه های غذاساز، رنده ها ، آبمیوه گیرهای اتوماتیک و میکسرهای این شرکت اشاره کرد.
شرکت پرشیا استیل که دارای بیش از سه دهه سابقه در طراحی و تولید تجهیزات آشپزخانه صنعتی می باشد در کنار بومی سازی لوازم ، در قسمت بازرگانی تجهیزات آشپزخانه ، نمایندگی رسمی شرکت های معتبر اروپایی از جمله روبوت کوپ را اخذ کرده است .

علاقه مندان می توانند برای بازدید از محصولات و مشخصات آن ها به سایت و شبکه های اجتماعی پرشیا استیل مراجعه کرده و یا با حضور در نمایشگاه دائمی شرکت با کارشناسان ما تماس بگیرند.:: ارسال نظر ::

نام    (اختیاری)
پست الکترونیک    (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ    (اختیاری)
نظرشما    (اختیاری)
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط