اخبار
بازگشت
تاریخ خبر: 1395/11/11
زمان خبر :15: 43
نوع خبر :خبر

b_News دیگ صنعتی 

دیگ صنعتی

شرکت پرشیا استیل با تلاش خود در این عرصه سعی دارد تا شما را با محصولات تولیدی خود آشنا سازد تا شما بتوانید از محصولات برتر بهترین برند تولیدی محصول را طبق برآورد مشخص و درست و بهینه انتخاب کنید. 
اصولاً سازندگان دیگ موظف می باشند استانداردهای موجود برای تولید دیگ صنعتی را در تولیدات خود رعایت فرمایند. دیگ های صنعتی ما از دوجداره تشکیل شده اند . که  دلیل اصلی آن  مهار کردن  گرما و اشاعه آن در محیط می باشد. همچنین در دیگ صنعتی  از عایق سرامیک نیز استفاده شده است تا هنگام جوشش آب در دیگ، صرفه نظر از جوشش آب و یا هنگام دم کردن برنج، بدنه دستگاه کاملاً خنک شود. این نوع عایق بندی هیچگونه تعریفی برای جدار مشخص نمیکند و اصولاً معنی جدار در دیگ های پخت به نوع تابش برنرها به پاتیل بر می گردد.  ما در اینجا می توانیم دو نوع دیگ از نظر جدار تعریف کنیم : اول مستقیم دوم غیر مستقیم. که در دیگ خورشت و دیگ برنج رعایت گردیده است.
در دیگ های مستقیم برنرها بطور مستقیم به پاتیل تابیده می شوند اما در دیگ های غیر مستقیم پاتیل در داخل دیگ دوم قرار دارد و حد فاصل دو دیگ را مایعاتی از قبیل آب یا روغن پر می سازد اما به خاطر حفظ ریز مغزی ها و خواص مواد غذائی ضروری می باشد که تنها از آب استفاده نماییم تا با تحت فشار قرار دادن آن به نیم بار فشار برسیم و در اینصورت است که دمای پخت به صد و پنج درجه سانتیگراد خواهد رسید و این مناسب ترین دما برای پخت سوپ و خورشت خواهد بود. ما در تلاشیم با تولید برتر شما را به اوج رضایت و آرامش در تهیه یک پخت خوب برسانیم.

 

 

 

 

 :: ارسال نظر ::

نام    (اختیاری)
پست الکترونیک    (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ    (اختیاری)
نظرشما    (اختیاری)
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط