اخبار
بازگشت
تاریخ خبر: 1395/11/26
زمان خبر :13: 31
نوع خبر :خبر

b_News تنها نماینده رسمی رشنال

تنها نماینده رسمی رشنال

شرکت پرشیا استیل بعنوان  تنها نماینده و پوشش دهنده ی هرگونه خدمات نصب، راه اندازی، سرویس و نگهداری، توسط متخصصین کارآزموده ، همچنین تأمین کننده ی قطعات یدکی و لوازم جانبی در ایران میباشد. و به عنوان تنها نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش شرکت رشنال در ایران انتخاب گردیده است . و همچنین لینک شرکت پرشیا استیل به عنوان تنها شرکت ایرانی در سایت رسمی رشنال به عنوان نماینده  رسمی وارد گردیده است. و در دوره های آموزشی گواهی نامه تخصصی آشپزی  راه اندازی تعمیرات عیب یابی و خدمات پس از فروش به مهندسین شرکت پرشیا استیل اهدا گردیده است. پس از این با همکاری مشترک شرکت پرشیا استیل و شرکت رشنال  منوی فارسی فر کامبی رشنال در کلیه بخش ها به پنل دستگاه اضافه و کاتالوگ های راهنمای کاربری  و راهنمای تعمیر و نگهداری به فارسی ترجمه گردیده و در اختیار مصرف کننده قرار خواهد گرفت.

فرهای کامبی ( ترکیبی ) ساخت رشنال کشور آلمان

تفاوت کیفی رشنال با دیگر رقبا عاملی گردیده است تا 54% از سهم بازار جهانی در اختیار رشنال قرار گیرد.
داشتن مولد بخار با سیستم رسوب زدایی اتوماتیک ، پخت و فرآوری هر گونه مواد غذایی را در محیطی کاملاً بهداشتی و گرم و مرطوب اما جهت حفظ ریز مغذی ها زیر صد درجه بوجود می آورد.
چرخش و تخلیه هوای محفظه ی پخت شصت مرتبه در دقیقه صورت میپذیرد تا ضمن یکسان سازی دما، هر طبقه بتواند طعم و بوی غذای سپرده شده به آن را تنها برای همان طبقه حفظ نماید.
وجود حس گرهای متفاوت در نقاط مختلف پخت در ترکیب با سیستم های هوشمند، قابلیت تشخیص گوشت یا مواد یخ زده از تازه را تمیز و زمان بندی پخت را خود تعیین نماید.:: ارسال نظر ::

نام    (اختیاری)
پست الکترونیک    (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ    (اختیاری)
نظرشما    (اختیاری)
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط