اخبار
بازگشت
تاریخ خبر: 1395/12/22
زمان خبر :15: 09
نوع خبر :خبر

b_News تجهیزات رستوران ، خط سلف سرویس ، طراحی ، تولید و پیاده سازی توسط شرکت پرشیا استیل

تجهیزات رستوران ، خط سلف سرویس و بوفه ، طراحی ، تولید و پیاده سازی توسط شرکت پرشیا استیل

رستوران تخصصی لبنانی توسط شرکت پرشیا استیل تولیدکننده تجهیزات صنعتی از جمله تجهیزات رستوران و خط سلف سرویس ، تجهیزات بیمارستانی ، تجهیزات دانشگاهی و تجهیزات صنعتی دیگر ، طراحی ، تولید و پیاده سازی گردیده است .
این تجهیزات به نام تجهیزات رستوران که  شامل یک  خط بوفه گرم مخصوص غذاهای گرم و اصلی  ، و یک خط  بوفه ویژه گرم مخصوص دسر سرد و دسر گرم و همچنین یک بوفه مخصوص غذاهای سرد به همراه صفحه سرد طراحی و پیاده سازی گردیده است.
انتخاب پرشیا استیل در جهت راه اندازی یک رستوران  برابر است با انتخاب یک مسیر درست در جهت یک اجرای مناسب و حساب شده و صد درصد مطمئن و مورد تایید و نظر شما ، ما رستوران شما را طوری طراحی خواهیم کرد که جز برترین ها از نظر زیبایی و مدرن بودن و امنیت محصولات را همانند خواسته و باور شما  فراهم خواهیم  ساخت.
شما میتوانید از هر نظر رستوران خود را با انتخاب برند ما ایمن سازید، اگر رستوران شما از فضای کوچکی برخوردار می باشد تجهیزات ما به جهت دارا بودن استاندارد ساخت میتوانند هم موجب افزایش فضا و کاهش نیروی انسانی مورد نیاز گردند، عدم وجود فضای کافی این انتظار را به وجود می آورد که مراجعان شما مجبور می شوند تا رستوران شما را ترک کنند. 
احساس شلوغی و بهم ریختگی که ناشی از ضعف در قرار دادن تجهیزات سنتی و قدیمی خط سلف سرویس و بوفه در جهت ساخت نا مناسب مشتریان شما را ناراضی خواهد ساخت.و همچنین به دلیل استفاده از تجهیزات غیر استاندارد صنعتی و تجهیزات سنتی و قدیمی که موجب افزایش  بی نظمی در آشپزخانه خواهد گردید. شما را برای همیشه نگران و ناراحت خواهد ساخت. بنابراین خرید تجهیزات مناسب و کارآمد برای یک رستوران که هزینه معقولی داشته باشد و کیفیت یک رستوران را بالا ببرد و همچنین کمترین نیاز به تعمیر و تعویض را داشته باشد، امری حیاتی و مورد نیاز یک رستوران خواهد بود.
پس بیاید با انتخاب مناسب خود مکان مناسب و مدرنی را برای خود و مشتریانمان فراهم سازیم.

 :: ارسال نظر ::

نام    (اختیاری)
پست الکترونیک    (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ    (اختیاری)
نظرشما    (اختیاری)
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.