اخبار
بازگشت
تاریخ خبر: 1396/01/23
زمان خبر :10: 44
نوع خبر :خبر

b_News تجهیز آشپزخانه بیمارستان معاون صحنه توسط شرکت پرشیا استیل تولیدکننده تجهیزات مدرن صنعتی

تجهیز آشپزخانه بیمارستان معاون صحنه توسط  شرکت پرشیا استیل تولیدکننده تجهیزات مدرن صنعتی

دکتر کریم رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از افتتاح بیمارستان معاون صحنه خبر داده است، دکتر کریم افزود: همزمان با تکمیل ساخت، که با دشواری های بیش از اندازه و طاقت فرسا همراه بود، کار تهیه تجهیزات پزشکی و بیمارستانی و آشپزخانه طبق استانداردهای موجود را شروع کردیم تا اینکه حالا دیگر بیمارستان آماده خدمت شده و در سفر وزیر بهداشت افتتاح خواهد گردید.
مدت هاست که مردم شریف شهرستان صحنه از نعمت برخورداری از یک مجموعه درمانی مدرن و مجهز به بهترین و به روزترین تجهیزات بی بهره بودند و حالا خوشحالیم که پس از 9 سال از شروع ساخت این بیمارستان، شاهد افتتاح آن خواهیم بود که ثمره و صحنه همدلی و تلاش جمعی مسوولان استانی، دانشگاهی، منتخبان مردم و مسوولان شهرستانی و البته همکاری مجموعه وزارت بهداشت و عنایات شخص دکتر هاشمی به این استان می باشد. شهرستان صحنه با 77 هزار نفر جمعیت در 55 کیلومتری شرق کرمانشاه قرار دارد.
لازم به توضیح می باشد که تجهیز آشپزخانه این بیمارستان توسط شرکت پرشیا استیل در جهت آرامش و ایجاد انگیزه بیشتر برای کارکنان بخش آشپزخانه با پیروی از اصول و ایمنی در کار با پیروی از استاندارد های مشخص در بخش آشپزخانه صنعتی طراحی تجهیز و پیاده سازی گردیده است.:: ارسال نظر ::

نام    (اختیاری)
پست الکترونیک    (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ    (اختیاری)
نظرشما    (اختیاری)
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط