اخبار
بازگشت
تاریخ خبر: 1396/02/13
زمان خبر :18: 02
نوع خبر :خبر

b_News افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه عمران و ساختمان کیش با حضور شرکت پرشیا استیل

افتتاحیه سیزدهمین نمایشگاه عمران و ساختمان کیش با حضور شرکت پرشیا استیل

سيزدهمين نمايشگاه بين المللي عمران و ساختمان كيش با حضور دكتر مونسان ، مديرعامل منطقه آزاد كيش به همراه مهندس عظيمي، دبيركل اتاق تعاون مركزي ايران، دكتر كريمي ، معاونت اتاق تعاون مركزي ايران و جمعي از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در جزيره كيش افتتاح شده است. 
اين نمايشگاه به وسعت ٤٨٠٠ متر مربع با حضور ١٢٠ شركت كننده ، در اين بين ٣٠ شركت خارجي نیز در آن حضور دارند. همچنین در اين نمايشگاه فن آوري هاي نوين و آخرين دستاورهاي دانش بنيان به نمايش در آمده است. که یکی از این بنیان ها بخش صنعتی آن می باشد ، که شرکت پرشیا استیل تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی در جهت آشنایی بیشتر شما عزیزان با استانداردهای به وجود آمده در این صنعت و محصولات با کیفیت برتر حضور به عمل رسانده ، تا با این وجود شما بتوانید با اطمینان خرید کنید.  

همچنين با توجه به ركود حاضر اين نمايشگاه نسبت به دوره قبل خود رشد ٨ درصدي داشته است. در روز ١٣ ارديبهشت همايش تعاونگران در مركز همايش هاي بين المللي جزيره كيش برپا خواهد شد و طي ٤ روز نمايشگاه كارگاه هاي آموزشي برگزار مي گردد كه به شركت كنندگان در اين دوره ها گواهينامه معتبر داده مي شود. گفتني است اين نمايشگاه از تاريخ ١٢ ارديبهشت شروع شده است و تا پايان روز ١٥ ارديبهشت از ساعت ١٧ تا ٢٢ داير مي باشد.

 :: ارسال نظر ::

نام    (اختیاری)
پست الکترونیک    (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ    (اختیاری)
نظرشما    (اختیاری)
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط