اخبار
بازگشت
تاریخ خبر: 1396/08/07
زمان خبر :12: 39
نوع خبر :خبر

b_News فر کامبی رشنال - پرشیا استیل

فر کامبی رشنال

فر رشنال یکی از بهترین محصولات رشنال آلمان می باشد که معروف ترین برند در زمینه تولید فرهای کامبی است . این دستگاه این توانایی را دارد که هر چیزی که شما بخواهید برای آماده کردن گوشت، ماهی ، مرغ ، سبزییجات و ... را به گونه ای که مورد نظر شما است سرخ ، کباب ،گریل ، بخارپز ، آب پز و یا طبخ کند .
این دستگاه هر چیزی را که سر آشپز و تیم آشپزی بخواهد در زمان کمتر با راحتی کار بیشتر و کیفیت پخت بهتر با صرفه جویی در هزینه ها و مواد اولیه ارائه می دهد . در واقع Self Cooking Center همان چیزی است که هر سرآشپزی برای بهینه سازی کار های خود و ارتقای کیفیت غذاهایش نیاز دارد . این فر رشنال با نظارت هوشمند بروی فرآیند پخت با توجه به تنظیمات انجام شده توسط آشپز ها بروی دستگاه بهترین پخت را انجام میدهد .
شرکت پرشیا استیل مشاور ، طراح و تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی نمایندگی رسمی شرکت رشنال را در ایران اخذ کرده و محصولات این شرکت را به مشتریان خود ارائه می کند و علاقه مندان علاوه بر خرید این محصولات می توانند در دوره های آموزشی کار با این تجهیزات نیز شرکت نمایند . (لینک ثبت نام در دوره آموزشی و پخت زنده)
لطفا برای مشاهده محصولات و مشخصات کامل آن ها بروی لینک زیر کلیک نمایید .

فر کامبی رشنال:: ارسال نظر ::

نام    (اختیاری)
پست الکترونیک    (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ    (اختیاری)
نظرشما    (اختیاری)
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط