اخبار
بازگشت
تاریخ خبر: 1396/08/22
زمان خبر :16: 00
نوع خبر :خبر

b_News رستوران و فست فود های سیار

رستوران و فست فود های سیار

با این که مدت زمان بسیاری از ورود  فست فود ها به صنعت آشپزی نگذشته اما جایگاه ویژه ای را در میان علاقه مندان غذا پیدا کرده است و کمترکسی پیدا می شود که غذاهای فست فودی از جمله پیتزا ، همبرگر یا کنتاکی را دوست نداشته باشد . با این حال با وجود مشغله های موجود در زندگی امروزه ، مردم حتی دیگر وقت رفتن به فست فود ها را ندارند و از طرفی  کسانی که  قصد ساخت و ایجاد رستوران و فست فود را دارند بعضی ها از پس مخارج آن بر نمی آیند که این موارد  باعث پیدا شدن فست فود های سیار شده است .
فست فود های سیار از چند دهه پیش در کشور هایی مانند آمریکا ، ایتالیا ، فرانسه وجود داشته که به مرور زمان در سایر کشور ها نیز رونق یافت و در سال های اخیر در کشور ما نیز طرفدار پیدا کرده است . این فست فود ها بیشتر  در غالب  کانکس و ون هایی هستند که به لوازم آشپزخانه تجهیز شده اند و به دلیل سیار بودنشان میتوانند در نقاط مختلف مانند پارک ها ، دانشگاه ها ، بیمارستان ها ، نمایشگاه ها و مناطق تفریحی غذا ها را به مشتریان خود ارائه کنند . از مکان های معروفی که در کشور ما این فست فود های سیار غذا سرو می کنند می توان به خیابان 30 تیر تهران اشاره کرد و به عنوان جاذبه گردشگری نیز عمل می کند . 
در طراحی و تجهیز آشپزخانه های این فست فود ها ، شرکت پرشیا استیل با بیش از سه دهه سابقه در زمینه مشاوره ، طراحی و تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی آماده ارائه خدمات خود به صاحبان کسب وکار می باشد که علاقه مندان برای ارتباط با کارشناسان  و بهره گیری از خدمات رایگان مشاوره و طراحی میتوانند با شماره های زیر تماس گرفته و یا به شبکه های اجتماعی پرشیا استیل مراجعه نمایند .:: ارسال نظر ::

نام    (اختیاری)
پست الکترونیک    (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ    (اختیاری)
نظرشما    (اختیاری)
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط