اخبار
بازگشت
تاریخ خبر: 1396/08/24
زمان خبر :15: 29
نوع خبر :خبر

b_News پرشیا استیل نماینده رسمی شرکت رشنال در ایران

پرشیا استیل نماینده رسمی شرکت رشنال در ایران

آیا سیستم آشپزی شما همیشه غذاهایتان را به روشی که میخواهید آماده می کند ؟ آیا شما را از کارهای روزمره خسته کننده رها می سازد؟ آیا همیشه به سیستم پخت خود  دسترسی دارید ؟ آیا همانگونه که شما می خواهید کار می کند؟ 
متخصصان رشنال برای ارضای نیاز های سرآشپزان و پیدا کردن پاسخ های برای پرسش های مطرح شده ، دست به طراحی و ساخت محصولی به نام SelfCookingCenter 5 Sense  زده اند که حاصل پژوهش ها و تجربه 40 ساله در زمینه آشپزی می باشد و می توان گفت دستگاه ، محصولی است که توسط سرآشپزان برای سرآشپزان ساخته شده است که با همکاری متخصصان غذایی ، فیزیکدانان و مهندسان توانسته اند کیفت غذا ، کارایی و دانش پخت را بهبود بخشند .
دستگاه سلف کوکینگ سنترکاملا هوشمند بود و نیاز به نیروی انسانی را کاهش داده و صرفه جویی بالایی در زمینه انرژی ، سوخت و زمان را به استفاده کنندگان به ارمغان می آورد که هوشمند بودن دستگاه با 5 حسی که دارا می باشد به دست می آید . در واقع منظور از حس ها این است که محصول دارای پنج کاربرد زیر است :
- حساس بودن به شرایط حاکم به کابین پخت و ثبات طعم غذا
- شناسایی اندازه ، میزان مواد بارگزاری شده و شرایط پایانی محصول 
- پیش بینی و تخمین بهترین روند پخت برای رسیدن به نتیجه خواسته شده در حین پخت غذا
- یادگیری علاقه مندی ها و ترجیهات سر آشپزان در پخت و پز و به کارگیری آن ها در پخت های بعد
- برقراری ارتباط با شما و نمایش آنچه که درحال اتفاق افتادن دردستگاه است
SelfCookingCenter  می تواند غذاها را به صورت گریل ، کبابی ، پخت ، بخارپز ، بخارپز ، تاس کباب تفت شده و آب پز آماده کند و تمام این حالت ها را به طریقی آماده می کند که کمترین روغن استفاده شده و سلامت غذا در نظر گرفته شود .
نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش شرکت رشنال در ایران ، شرکت پرشیا استیل می باشد که خود دارای بیش از سه دهه سابقه در طراحی و تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی است که علاقه مندان برای خرید این دستگاه و یا گذراندن دوره های آموزشی رایگان کار با فر های رشنال میتوانند به سایت و شبکه های اجتماعی پرشیا استیل مراجعه کنند و یا با حضور در نمایشگاه دائمی پرشیا استیل از کارشناسان ما مشاوره بگیرند.

  ثبت نام در برنامه آموزشی:: ارسال نظر ::

نام    (اختیاری)
پست الکترونیک    (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ    (اختیاری)
نظرشما    (اختیاری)
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط