اخبار
بازگشت
تاریخ خبر: 1396/10/11
زمان خبر :12: 57
نوع خبر :خبر

b_News رشنال - فر کامبی ( SelfCookingCenter )

رشنال - فر کامبی( SelfCookingCenter )

شرکت رشنال با بیش از 40 سال سابقه اولین تولیدکننده دستگاه Combi Steamer با هدف تهیه بهترین ابزار تولید مواد غذایی گرم و با کیفیت جهت بزرگترین آشپزها در کل دنیا می باشد.
برای دستیابی به این هدف ما تمرکز خود را ، جهت ارتقا روش های مناسب شامل راندمان ، راحتی ، حمایت از خلاقیت و تنوع و ثبات گارانتی با کیفیت بالا به کار گرفته ایم.
این دستگاه جدید Rational حاصل 40 سال تحقیق در زمینه پخت و پز می باشد. این سیستم توسط ایده های نوین سرآشپزخانه ها برای آشپزها طراحی شده است. ما با کمک متخصصان تغذیه ، فیزیکدانان و مهندسین کیفیت غذا ، کارایی و آشپزی هوشمند را با استانداردی جدید برای شما به ارمغان آورده ایم ، استانداردهای با مزایای جدید که شما تحسین می کنید. یکی از پر کاربرد ترین محصولات رشنال فر کامبی SelfCookingCenter می باشد که می توانید مشخصات آن را در زیر مشاهده فرمایید.

SelfCookingCenter


HiDensityControl
شامل فناوری ابتکاری با عملکرد بالا برای تهیه غذای یکدست با کیفیت بی نظیر و توان آشپزی بالا: اشباع بخار 100% ترکیب پیوسته هوا با سرعت حداکثر 120 کیلومتر در ساعت و رطوبت زدایی سریع کابین پخت با سرعت حداکثر 100 لیتر در ثانیه

iCookingControl
نتیجه مورد نظرتان را مشخص کنید ، مواد غذایی را بارگزاری کنید ، iCookingControl غذای شما را دقیقا آنگونه که می خواهید تهیه می کند. حتی با شما ارتباط برقرار می کند و به شما نشان می دهد که چگونه غذا را می پزد ، چه تصمیم هایی می گیرد و از چه تنظیماتی اسفاده می کند.

Effcient CareControl
تنها دستگاه مجهز به تمرکز کننده خودکار است که چرک و آهک را تشخیص می دهد و فقط با فشار دادن یک کلید آن را به طور کامل تمیز می کند. این سیستم حداکثر بهداشت و نظافت را فراهم می کند بدون آنکه به طبیعت آسیب بزند یا هزینه اضافی روی دست بگذارند.

iLevelControl
اگر بتوانید به آسانی غذاهای مختلفی را همزمان تهیه کنید، سرعت کارتان بیشتر خواهد بود : iLevelControl به شما نشان می دهد که چه غذاهایی را می توانید همزمان تهیه کنید. این در صرفه جویی زمان ، پول ، فضا و انرژی به شما کمک می کند.:: ارسال نظر ::

نام    (اختیاری)
پست الکترونیک    (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ    (اختیاری)
نظرشما    (اختیاری)
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط