اخبار
بازگشت
تاریخ خبر: 1396/10/17
زمان خبر :14: 11
نوع خبر :خبر

b_News ماشین ظرفشویی مایکو آلمان – تجهیزات آشپزخانه صنعتی

ماشین ظرفشویی مایکو آلمان - تجهیزات آشپزخانه صنعتی

شرکت مایکو(meiko) آلمان یکی از بزرگترین و با کیفیت ترین برندهای تولید ماشین های ظرفشویی صنعتی و سیستم های شستشوی بیمارستانی می باشد که بهترین راه حل های شستشو را با توجه به محصولات تخصصی و متنوع خود به مشتریان سراسر جهان پیشنهاد می کند.
این برند سال 1927 از یک کارگاه با پنج نفر در شهر آفونبرگ آلمان آغاز به کار کرده و امروز 2300 نفر پرسنل و گردش مالی بالغ بر 32 میلیون یورو دارد.
محصولات این شرکت به طور کلی با تاکید بر کیفیت شستشو، کیفیت قطعات و طول عمر دستگاه ، راحتی در کاربری، کار درشرایط سخت و مصرف انرژی و منابع بسیار کم ساخته شده است که دراین راستا توانسته جوایز متعددی را دریافت نماید.
در راستای ارتقای کیفیت ماشین های ظرفشویی در ایران ، شرکت پرشیا استیل توانسته نمایندگی رسمی شرکت مایکو(meiko) آلمان را دریافت کند، این محصولات در کنار برندهای مطرح بین المللی دیگر، در نمایشگاه دائمی پرشیا استیل جهت بازدید آماده ارائه می باشد. محصولات مایکو(meiko) شامل: ماشین ظرفشویی زیرکانتری ، ماشین ظرفشویی هود تایپ (ماشین ظرفشویی 1200 ایستاده)، ماشین ظرفشویی فلایت تایپ، ماشین ظرفشویی رک تایپ (ماشین ظرفشویی 2000 ریلی) می باشد.

  (meiko) ماشین ظرفشویی مایکو 

 
 

 :: ارسال نظر ::

نام    (اختیاری)
پست الکترونیک    (اختیاری)
آدرس وبسایت یا وبلاگ    (اختیاری)
نظرشما    (اختیاری)
توجه:کد امنیتی به حروف بزرگ و کوچک حساس نمی باشد.


 

: اخبار مرتبط