پرشیا استیل در یک نگاه

طراحي ، توليد و اجراي تجهيزات آشپزخانه هاي صنعتي

سلف سرويس و سردخانه

 

 

پرشيا استيل در يک نگاه
 

ما برانيم که کيفيت زندگي شما را با توان فني در صنعت آشپزخانه به سطح بالاتري ارتقا دهيم.


 

شرکت  پرشيا استيل  توليد کننده  تجهيزات  استاندارد  آشپزخانه هاي صنعتي تلاش مي نمايد تا  با بهبود  روش هاي
طبخ غذا و حفظ ارزش ريز مغذي ها به ارتقاء بهداشت و سلامت جامعه کمک نموده و با بهينه سازي ميزان مصرف حاملهاي انرژي در محصولات توليدي ، گامي موثر در نگهداري ذخائر انرژي وکاهش گازهاي گلخانه اي بردارد.

اين شرکت نيروي انساني متخصص را سرمايه اي با ارزش دانسته که با نوآوري و بهره گيري از فناوري هاي روز دنيا مي تواند سبب ايجاد مزيت رقابتي شده و رشد و بقاء سازمان را تضمين نمايد.

 

 


تور پرشیا استیل


کلیک کنید

واحد فروش بيمارستان ها ، دانشگاه ها عتبات عاليات

کلیک کنید

واحد فروش ارگان هاي دولتي ، شرکت هاي خصوصي و...

کلیک کنید

واحد فروش هتل ها ، رستوران ها فست فود و کافي شاپ

کلیک کنید

واحد فروش نفت ، گاز و پتروشیمی

کلیک کنید

واحد فني مهندسي

کلیک کنید

واحد خدمات پس از فروش

کلیک کنید

مديريت کارخانه

کلیک کنید

واحد بازرگاني خارجي

کلیک کنید

واحد کنترل کيفيت

کلیک کنید

واحد توليد

کلیک کنید

واحد فناوري اطلاعات

کلیک کنید

واحد فروش فروشگاهي

کلیک کنید

واحد CRM

کلیک کنید

واحد مارکتینگ

کلیک کنید

واحد برنامه ريزي

کلیک کنید

واحد ارتباط با همکار

کلیک کنید

واحد آزمايشگاه

کلیک کنید

واحد طرح و برنامه

کلیک کنید

آموزش تجهيزات مدرن پختمعرفي واحد
 نياز واحدي مستقل جهت سرويس دهي به بيمارستان ها و مراکز آموزشي (دانشگاهي) از اواسط سال 1393 احساس شد .   به  در همين راستا مديران ارشد شرکت پرشيا استيل اين بخش را  از ابتداي سال 1394   که در ابتداي سال 1395 تاسيس گرديده است..يده.
اعم فعاليت :
1.مشاوره تخصصي  نسبت به نياز مشتري با حفظ کيفيت غذا / صرفه جوئي  در انرژي  و ارائه اطلاعات تخصصي  در رابطه با بهداشت محيط و مديريت آشپزخانه هاي صنعتي . 
2.طراحي نقشه چيدمان تجهيزات آشپزخانه / فضا هاي تقسيم بندي (تيغه کشي ) و نقشه تاسيسات طبق استاندارد جهاني HACCP براي آشپزخانه هاي صنعتي .
3.بازاريابي و فروش نسبت به نياز مشتري جهت بالا بردن راند مان  توليد غذا در حجم توليد بالا با حفظ کيفيت غذا.
 
دانشگاه سراسري تهران
شرکت پرشيا استيل مشاور،طراح و تامين کننده کل ...آشپزخانه دانشگاه سراسري تهران مي باشد

 
دانشگاه شهيد بهشتي تهران
شرکت پرشيااستيل جهت تجهيز کامل خطوط پخت با اصول و استاندارد مشخص ، مفتخر به تجهيز  کامل خط پخت بيمارستان شهيد بهشتي را داشته است...
 
سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت
شرکت پرشيااستيل جهت تجهيز کامل خطوط پخت با اصول و استاندارد مشخص ، مفتخر به تجهيز  کامل خط پخت  بيمارستان نفت اهواز را داشته است...
 
معرفي واحد
شرکت پرشيا استيل مفتخر است طي 25 سال سابقه حرفه اي خود در توليد تجهيزات مرتبط با آشپزخانه هاي صنعتي ، با توجه به گستردگي سازمانها و ارگانهاي دولتي و صنايع مرتبط با صنعت نفت يا ديگر صنايع در ايران و همچنين اهميت کيفيت طبخ و پخت غذا و تلاش جهت ارائه غذاي سلامت در اين گروه از مشتريان خود ، واحدي مجزا تحت عنوان واحد ارگانها،نفت و گاز و پتروشيمي تشکيل گرديده.
 
تاريخچه :
اين واحد نزديک به 3 سال است که فعاليت خود را به صورت مجزا و کاملا حرفه اي و با تمرکز بالا شروع کرده است.
 
اهداف:
شرکت پرشيا استيل هدف از تشکيل اين واحد را تمرکز بيشتر بر اين قسمت از بازار هدف خود ميداند تا با ارائه خدمات گسترده و با کيفيت بالا پاسخگوي هرچه بهتر نياز مرتبط با تمامي سازمانها ، ارگانها و صنايع باشد.
 
خدمات قابل ارائه:
-تايين ظرفيت و نوع غذا بر اساس نياز مشتري
-تهيه منوي غذايي و رژيم سرو غذا بر اساس نياز مشتري
-بررسي محل تجهيز به لحاظ زيرساخت ، فضا ، ابنيه و تفکيک فضاهاي تميز و پاکيزه
-تايين محل نگهداري انبارها و سردخانه
-طراحي نقشه هاي مکانيکال الکترونيکال تاسيسات جهت ارائه به مجريان و مشاورين
-نظارت بر اجراي تاسيسات و زير ساخت ابنيه مکانيکال و الکترونيکال پروژه جهت انطباق با استانداردهاي بهره برداري نهايي
-مشاوره جهت سيستم هاي تهويه و هواساز جهت هودها و سيستم هاي سانتريفيوژ
-ارائه خدمات مشاوره ايي جهت محاصبه طراح واجراي سردخانه هاي مورد نياز
-بررسي محل تجهيز
-ارائه مشاوره فني توسط کارشناسان مجرب
- ارئه نقشه چيدمان طبق استانداردهاي روز دنيا و ونطبق با سيستم HACCP
-دعوت از مديران سازمانها و گروه همراه ايشان جهت بازديد از محل کارخانه شرکت پرشيا استيل و خط توليد جهت آشنايي بيشتر با سيستم توليد مهندسي و مطابق با استانداردهاي روز دنيا
- مشاوره خريد بهتر
ماموريت واحد در يک نگاه:
در اکثر مراکز دولتي و ارگانها و سازمانهاي کشور بجاي پخت غذاي سلامت و مطابق با استانداردهاي بهداشتي تهيه غذا به مناقصه گذاشته ميشود. برنده مناقصه تهيه غذا نهاد هاي دولتي و خصوصي، شرکتي است که پايين ترين قيمت را ارائه مي دهد. در چنين شرايطي، کارکنان از غذايي سالم و با کيفيت مناسب بهره نبرده در معرض خطر انواع بيماري ها نيز قرار مي گيرند.
متاسفانه موضوع تغذيه و غذاي سالم در محيط کار، هيچ متولي خاصي در کشور ندارد. همين امر سبب شده تا سلامت و ايمني غذايي که درون يا بيرون سازمان ها و شرکت ها توليد و عرضه مي شود با وجود اهميت کيفيت آن براي حفظ و ارتقاي سلامت کارکنان ، اغلب درست و مطابق با موازين سلامت و در نهايت استاندارد هاي از پيش تدوين شده نباشد.
هدف اصلي اين واحد توجه دادن متوليان سلامت به تغذيه مناسب در محيط کار عنوان شده است؛ محيطي که اقتصاد کشور را مي چرخاند و هرگونه بي توجهي مي تواند کارکنان و کارگران ماهر را از چرخه فعاليت سازنده دورکرده از کار افتادگي و عدم بازدهي مناسب کارکنان را بدنبال داشته باشد.
چشم انداز اصلي شرکت پرشيا استيل از تشکيل اين واحد آموزش و فرهنگ سازي در ارتقاي سلامت تغذيه اي کارکنان سازمانهاميباشد. از اين رو ما تمام توان وتلاش خود را جهت مشاوره هرچه بهتر و خدمات گسترده جهت ارائه تجهيزات پخت استاندارد در مسير اين ماوريت به کار ميگيريم .
 سلامت و رضايت شما آرزوي ماست
سازمان تامين اجتماعي
شرکت پرشيا استيل مشاور،طراح و تامين کننده کل آشپزخانه سازمان تامين اجتماعي ( يکي از بزرگترين سازمان هاي دولتي ) مي باشد

 
کترينگ هواپيمايي فراز قشم
 شرکت پرشيااستيل به عنوان اولين طراح وتجهيزکننده کترينگ هواپيمايي در ايران با اصول و استاندارد HACCP افتخار همکاري با کترينگ هواپيمايي زاگرس در بخش خط پخت غذا را داشته است.
 
کترينگ هواپيمايي زاگرس
شرکت پرشيااستيل به عنوان اولين طراح وتجهيزکننده کترينگ هواپيمايي در ايران با اصول و استاندارد HACCP افتخار همکاري با کترينگ هواپيمايي زاگرس در بخش خط پخت غذا را داشته است.
شرکت شيشه نفيس
حضور شرکت پرشيا استيل در صنايع از طراحي ، توليد تجهيزات مورد نياز و پياده سازي سبب گرديد تا انتخاب اول پروژه هاي مختلف همچون پروژه شيشه نفيس گردد.
 
معرفي واحد
شرکت پرشيا استيل در اين واحد توانسته با توجه به نياز مشتري سبد کالاي خود را تکميل نموده و با داشتن نمايندگي سه برند معتبر دنيا و همچنين توليد محصولات با کيفيت بالا و متنوع به نياز مشتريان پاسخگو باشد.
خدمات پرشيا استيل در اين واحد :
-طراحي و مشاوره و استانداردسازي مجموعه شما از 0 تا 100
- برآورد هزينه هاي راه اندازي کامل رستوران ، فست فود يا کافي شاپ و...
- طراحي و اجراي دکوراسيون داخلي با جديدترين متدهاي روز دنيا
- آناليز ، قيمت گذاي ،منو ،همراه با آموزش پرسنل
- گزينش و استخدام پرسنل و آموزش کارکنان و مديران
- طراحي زيربناي پارامترهاي غذايي رستوران جهت اخذ گواهينامه هاي ISO-HACCP
اعتقاد شرکت پرشيا استيل تغيير براي آشپزي نوين مي باشد.
از 0 تا 100 در کنار شما خواهيم بود.
 
رستوران ايرانيان
شرکت پرشيا استيل مشاور،طراح و تامين کننده کل آشپزخانه رستوران ايرانيان مي باشد...

 
رستوران شاين
رستوران شاين به عنوان يکي از رستوران هاي لاکچري در ايران مجهز به تجهيزات لوکس توليد داخلي شرکت پرشيا استيل مي باشد....
 
رستوران لانه کبوتر
 شرکت پرشيا استيل توانسته است غذاي سنتي ايراني را در سايه صنعت بروز آشپزخانه ارائه دهد... 
 
واحد فروش نفت ، گاز و پتروشیمی
با توجه به غنی بودن کشورمان از محصولات زیر زمینی خصوصا نفت و گاز و ایجاد شرکت های پایین دستی مانند شرکتهای پتروشیمی یکی از مهترین بازارهای این شرکت این بخش از صنایع می باشد که با تکیه بر دانش و تجربه ، تلاش در جهت رفع نیاز این مشتریان واحد فروش نفت ، گاز و پتروشیمی در این شرکت تاسیس و این واحد در حال حاضر بخش مهمی از سهم بازار مورد نظر را به خود اختصاص داده است.

 

 

 

واحد فني و مهندسي
تيم مهندسي پرشيا استيل با هدف طراحي محصولات جديد و خلق نوآوري در صنعت تشکيل شده است. در اين راستا و با توجه به آنکه روش هاي توليد به سرعت از حالت سنتي به انوماتيک در حال تبديل مي باشد و وجود تيمي مجزا جهت تهيه ي نقشه ها و فايل هاي CNC اجتناب ناپذير مي باشد.
اين تيم همچنين وظيفه ي تهيه نقشه هاي مهندسي و هم چنين ايجاد فايل ها و ورودي هاي دستگاه هاي CNC را نيز بر عهده گرفته است. در اين زمان بود که تشکيل 2 واحد مجزا در اين تيم به عنوان هاي واحد تحقيق و توسعه و مهندسي محصول در دستور کار قرار گرفت.
در واحد تحقيق و توسعه محصولات جديد طراحي و يا مهندسي معکوس مي گردند و با استفاده از استانداردهاي معتبر جهاني مجدداً طراحي شده و به سبد متنوع محصولات پرشيااستيل اضافه مي شوند.در راستاي اين هدف استفاده از المان هاي مرغوب و استاندارد اروپايي غربي در دستور کار مي باشد و سعي بر آن شده است که محصولات جديد داراي کيفيت مناسب تر از نمومه مشابه و هم چنين داراي طراحي مهندسي و جديدتري باشد.
واحد ديگر اين مجموعه واحد مهندسي محصول مي باشد که در اين تشکل تمامي نقشه هاي محصولات طبق استانداردهاي رايج تهيه و تنظيم شده اعم از ليست و ازاطلاعات کلي مواد ، برنامه هاي CNC ، آرشيو کل نقشه هاي محصولات ، ايجاد بانک الکترونيکي از محصولات ، جمع آوري مي شوند.
يکي ديگر از وظايف اين واحد کمک به بالا بردن کيفيت محصولات و حرکت گام به گام با واحد کنترل کيفيت انجام اين مهم است.
در انتها با افتخار عنوان مي گردد که تيم پرشيا استيل با تمام توان در اعتلاي توليد محصولات با کيفيت و دانش مبتني بر استاندارد هاي جهاني در تلاش بوده و از هيچ کوششي دريغ نمي کنند.
واحد خدمات پس از فروش
اين واحد در راستاي اصل مشتري مداري که به واقع يکي از اصول اساسي شرکت پرشيا استيل به شما مي رود.به شمار مي رود به عنوان يک واحد استراتژيک مشغول به فعاليت مي باشد. با سرمايه ي مناسبي که طي چند  سال اخير به اين واحد تخصيص يافته است. در حال حاضر اين واحد با بهره مندي از کارشناسان مجرب و متخصص و با به کارگيري به روزترين تجهيزات نرم افزاري و سخت افزاري همواره به عنوان خدمت گذار در کنار مشتريان گرامي قرار دارد.مفتخر هستيم که با پيروي از سه اصل خدمات در سريع ترين زمان ممکن ، ارائه بالاترين کيفيت در خدمات و ارائه مشاوره و آموزش به بهترين شکل، توانسته ايم رضايت مشتريان محترم را فراهم آوريم.

 

 

 

 

1.معرفي واحد کنترل کيفيت :
واحد کيفيت شرکت پرشيا استيل از سال 1392 تشکيل شده و همسو با چشم انداز 10 ساله ، نهادينه کردن فرهنگ کيفيت و حرکت به سمت تعالي سازماني  را سرلوحه اهداف خود قرار داده است. چشم انداز و خط مشي کيفي سازمان عبارتست از : 
چشم انداز :  دستيابي به رتبه اول  سهم بازار توليدکنندگان تجهيزات آشپزخانه صنعتي در ايران تا سال 1398 شمسي:
 
خط مشي کيفي :
مديريت و کارکنان  شرکت پرشيا استيل ، با الگو قرار دادن استاندارد ISO9001:2008  براي  سيستم مديريت کيفيت  مي دانند ، اهداف زير تعيين کننده مسير حرکت ماست :
 
- تقويت مشتري مداري 
- فراهم آوردن تجهيزات  و مواد  اوليه  با بالاترين  استانداردهاي کيفي براي ارتقا سلامت جامعه از طريق کاهش  آلايندها و حفظ ارزش هاي غذايي که ارتباط مستقيم باکيفيت تجهيزات توليدي در اين زمينه دارند.
- ارتقا سطح رضايت کارکنان  و بهبود عملکرد آن ها
- افزايش بهروري محصول
- ايجاد تجهيزاتي با بالاترين راندمان حرارتي  و کمترين مصرف انرژي 
- بالابردن تيراژ توليد  و افزايش  کيفيت محصولات  به منظور قرارگيري  در بين شرکت هاي برتر توليد کننده تجهيزات آشپزخانه صنعتي با هدف دستيابي به سهم عمده اي از بازارهاي فروش داخلي.
- بنچ مارک کردن از بهترين محصولات اروپايي  و مهندسي معکوس آن ها
 
2. ساختار سازماني واحد کيفيت بشرح ذيل مي باشد :
1-2- کنترل کيفيت 2-2- آزمايشگاه 2-3- سيستمها و روشها 

1-2- کنترل کيفيت : فرايند کنترل کيفيت بطريق زير مي باشد:

1-1-2- کنترل ورود کالا : تمامي اقلام  دريافتي ( موثر بر کيفيت ) به محض  ورود  به کارخانه  مطابق پارمترهاي  کنترلي مندرج  در طرح هاي کنترل (CONTROL PLAN) مورد بررسي قرار گرفته  و در صورت  تائيد شدن ، در محصولات توليدي شرکت مورد استفاده قرار مي گيرند.

2-1-2- کنترل حين فرايند : عمليات تمامي ايستگاههاي توليدي شامل : خطوطCNC  و WORK SHOP مطابق  چک  ليستهاي کنترلي اقتباس شده از طرحهاي کنترل ، تحت نظارت قرار داشته  و تمامي اقدامات صورت پذيرفته در برگه هاي شناسايي و رديابي داراي کد منحصر به فرد 4 رقمي ثبت مي گردد.  اين برگه ها  به عنوان شناسنامه محصولات توليدي که قابليت رديابي : مواد مورد استفاده ، اپراتور توليدي ، زمان انجام عمليات و... را ايجاد مي کند ، بصورت سوابق  تحت  کنترل نگهداري مي شوند. 

3-1-2- کنترل محصولات نهايي : تمامي محصولات  توليدي پس از  اتمام عمليات کاري و پيش از شستشو  و بسته بندي ، تحت  کنترل عملکردهاي  مطابق چک  ليستهاي اقتباس  شده از CP قرار گرفته و  از تمامي  عمليات ، فيلم برداري مستند بعمل مي آيد.  لازم به توضيح است  که کنترل عملکردهاي به نوع شبيه سازي  SIMULATIONعمليات واقعي است.

2-2 آزمايشگاه : آزمايشگاه شرکت پرشيا استيل  با سرلوحه  قرار دادن  استانداردهاي  ملي ايران از طريق  ايجاد زير ساختهاي  لازم  و تجهيز  نزديک به 100 ابزار ، بعنوان  نماينده  موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي  ايران در شرکت  محصوب مي شود.  بنابراين با تهيه طرحهاي آزمون و طرحهاي  کنترل  مطابق  استانداردهاي : ISIRI1806 مربوط به  اجاقهاي گاز و ISIRI17646  مربوط به تجهيزات پخت صنعتي ، همواره تلاش مي نمايد که از انطباق محصولات توليدي  با مراجع فوق الذکر  اطمينان  حاصل  نموده  و يک کپي  از سوابق  آزمونهاي اجام شده  را در اختيار  نمايندگان موسسه استاندارد قرار دهد.  همچنين  برخي از  آزمونهاي تخصصي کنترل  ورود کالا و حين فرايند توسط اين بخش انجام مي شود.
لازم به ذکر است  که در صورت  مشاهده هر گونه  عدم  انطباق (NCR)  طي مراحل 1 و 2 يک برگه  کنترل  محصول نامنطبق صادر  شده و ضمن  درج در سوابق  ، تا رفع ريشه اي مشکلات پيگيري مي شود.

3-2- سيستمها و روشها :  اين بخش داراي  دو دپارتمان  مي باشد: 

1-2-3- کنترل فرايند آماري :  در اين حوزه  به منظور نيل به هدف غائي SPC اقدام به تهيه گرافهاي آماري (هيستوگرام  و نمودارهاي PIE ) از نتايج  حاصل در بخش  يک نمونه  و تحليلهاي  صورت پذيرفته  به واحدهاي  ذيربط جهت انجام اقدامات اصلاحي لارم ارسال مي شود.

2-3-2- تضمين  کيفيت :  واحد تضمين کيفيت شرکت پرشيا استيل بر اساس استاندارد ISO 9001:2008 اقدام   به پياده سازي سيستم مديريت کيفيت از سال 1393 نموده و بصورت ادواري  شاخصهاي مرتبط با VISION  مورد پايش و تحليل قرار گرفته تا از هم راستائي اقدامات با اهداف بلند مدت سازمان اطمينان حاصل شود.

3. افتخارات کسب شده :

1-3- استانداردهاي  بين المللي سيستمهاي مديريت :

اين شرکت موفق به کسب گواهينامه  سيستم مديريت کيفيت  ISO9001 از شرکت IMQ ايتاليا بعنوان يکي از معتبرترين CB هاي بين المللي  از سال 1393 شده و تا کنون 2 مرحله مميزي مراقبتي شخص ثالث را با موفقيت سپري نموده است.

2-3- استاندارهاي ملي محصول : 

تمامي محصولات توليدي سازمان تحت شرايط استانداردهاي ملي ايران بوده  و تا کنون گواهينامه هاي  : ديگ  پخت 360 ليتري  تک جداره (چلوپز) ، 250 ليتري تک جداره (چلوپز) ، 250 ليتري دو جداره (خورش پز) و اجاق گازهاي  2 شعله  کابين دار ، 4 شعله کابين دار و 4 شعله فردار بر اساس استانداردهاي شماره 1806 ، 17646 از موسسه  استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران اخذ شده است.


 

 
واحد توليد شرکت پرشيا استيل با برخورداري از نيروهاي متخصص ، کادر مجرب و با استفاده از آخرين دستاوردهاي تکنولوژي در صنايع آشپزخانه هاي صنعتي که از طريق واحد مهندسي اين شرکت در اختيار اين واحد قرار مي گيرد با توجه به سفارشات مختلف مشتريان در پاسخگويي به نيازهاي اعلام شده در کوتاه ترين زمان ممکن با توان ماشين آلات و نيروي انساني مناسب آمادگي کامل دارد تا نيازهاي روز افزون اين صنعت نوپاي کشور را با طراحي محصولات جديد و نوآوري محصولات جديد و نوآوري محصولات مورد نياز مشتريان برآورده سازد.
 
 
واحد فناوري اطلاعات
اين واحد در جهت  ايجاد بسترهاي مناسب اطلاعاتي و ارتباطي و همچنين در جهت  نگهداري آرشيو هاي مديريت دانش  در شرکت و  بسترهاي زير ساخت بخش  it شروع به کار کرده است.
اين واحد با ايجاد پهناي باند در قالب يک بستر  ارتباطي  point to point   بين دفتر مرکزي و  کارخانه فضاي مناسبي براي سرعت بخشيدن  به انتقال اطلاعات ايجاد نموده که از اين بستر کليه نرم افزارهاي مديريت ، انبار، ثبت سفارش،  ارائه خدمات ، نصب و راه اندازي و خدمات پس از فروش به مشتري ها و همچنين واحد ارتباط با مشتري ها (crm  ) و واحد فروش و انبار در کارخانه ، فضاي مناسبي را جهت انتقال اطلاعات و استفاده از بانک هاي اطلاعاتي يکديگر در کارخانه و دفتر مرکزي را  فراهم ساخته ، همچنين سيستم هاي ارتباطي صوتي  و سيستم هاي  پنل sms  و سيستم هاي فضاي مجازي در شبکه هاي تلگرام و ايستاگرام در زمينه تبليغات و بازاريابي در فضاهاي ايجادي براي مديريت فروش در اين بستر وجود دارد. مديريت خدمات پس از فروش و ارتباط با مشتري ها از طريق وب سايت اين شرکت و همچنين بروزآوري اطلاعات وب سايت مشتريان و محصولات از اين بستر استفاده مي نمايد . کاتالوگ محصولات قابل دانلود همواره به بروز آوري شده و قادر به ارائه بهترين اطلاعات و خدمات به مشتري ها و ايجاد بستر مناسب براي مديريت دانش نگهداري مناسب اطلاعات ، بروز رساني اطلاعات و يکپارچه سازي فضاي اطلاعاتي بين کليه پرسنل شرکت در واحد هاي فروش ، خدمات پس از فروش ، مهندسي ، کيفيت و کارخانه بهبو مستمر و ارتقا مديريت دانش را در شرکت فراهم نموده است.
واحد فروش فروشگاهي
واحد فروش فروشگاهي شرکت توليد کننده پرشيا استيل با توجه بخش فروش فروشگاهي و نمايشگاهي به طور مجزا  و  فروش اقلام متنوع به صورت خورده فروشي، فروش لوازم جانبي  و متعلقات مصرفي آشپزخانه ها به مصرف کنندگان اين واحد ايجاد گرديده است.
با توجه به امکان تامين انواع کالاهاي مورد نياز مشتري از بازارهاي داخلي و خارجي و همچنين کليه کالاهاي غير توليدي پرشيا استيل را  به همراهي بخش بازرگاني براي مصرف کننده نهايي تهيه و در حداقل زمان تحويل در محل را امکان پذير ساخته است. همچنين در بازار صنفي آشپزخانه صنعتي که محل مرکزي آن در خيابان جمهوري واقع شده است. امکان ارائه مشاوره ،  نمايش محصولات از نزديک و آشنايي با عملکرد و مقايسه محصولات را براي ارائه بازديد توسط مشتري را فراهم ساخته است.
واحد CRM
واحد CRM به منظور پيشرفت در توليد و ارائه خدمات بهتر و جلب رضايت مندي مشتريان ايجاد گرديده است.
اين واحد با برنامه ريزي اصولي و انتقال نظرات و پيشنهادات به مديريت ارشد با ايجاد يک خط ارتباطي مستقيم اين امکان را فراهم ساخته است تا با جمع آوري نظرات مشتريان روند بهتري را براي بهبود در عملکرد توليد و ارائه خدمات بهتر پيش بگيرد.
هم چنين اين واحد تمام فعاليت هاي واحد نصب و راه اندازي پروژه ، واحد خدمات پس از فروش گارانتي و غير گارانتي را پيگيري کرده و در جهت تکميل فرم گزارشات و عملکرد واحد خدمات پس از فروش اقدام نموده و  نتيجه گزارشات خرابي ها در خصوص قطعات ، کيفيت محصولات ، کيفيت ارائه خدمات و نظرات مشتريان در خصوص واحد فروش و واحدهاي فني را به طور جدا گانه در قالب گزارشاتي جمع آوري کرده  و در اختيار مديريت مجموعه و  مديران تک تک واحدهاي مربوطه قرار مي دهد ،  تا در جهت بهبود کيفيت محصولات ،کيفيت خدمات پس از فروش ، کليه واحد ها در راستاي اصلاح و اقدامات مربوطه عمل نمايند. همچنين شرکت پرشيا استيل در نظر دارد به زودي از طريق سايت اينترنتي خود و همچنين نرم افزارCRM  در پايانه ي پيامک تلفن همراه ، خدمات ارائه شده مشتري ها را بهبود بخشيده و ليستي از خدمات قابل ارائه به مشتريان را از طريق قسمت مربوطه در سايت قرار دهد.
واحد مارکتینگ
واحد مارکتینگ شرکت پرشيا استيل با هدف - شناسايي بازارهاي بلقوه و بلفعل موجود در صنعت آشپزخانه صنعتي  
- ايجاد بازارهاي جديد  در جهت فروش محصولات 
- شناسايي فضاي مورد نياز و نيازسنجي مشتريان جهت توسعه بازار محصولات  
- شناسايي نياز  مشتري هاي خاص  همچنين نياز محصولات جديد جهت واحد تحقيق و توسعه
ايجاد گرديده است.
اين واحد با  برنامه ريزي مدون سالانه اقدام به ارزيابي وضعيت موجود بازار ، پتانسيل هاي مورد نياز استفاده از محصولات ، پتانسيل هاي آشپزخانه هاي صنعتي  و ظرفيت هاي موجود  بازار و همچنين فضاهاي شناسايي  براي ايجاد بازارهاي جديد و ايجاد نياز در مشتري به طور سالانه نموده است. همچنين اين واحد با ارزيابي وضعيت رقباي داخلي و خارجي  و همچنين محصولات خارجي جديد و يا مدرني که در بازار آشپزخانه صنعتي  امکان واردات آن وجود ندارد هميشه در راستاي توسعه سبد محصولات و اعلام نياز مشتريان به واحد مهندسي و تحقيق  و توسعه اقدام به طراحي ايجاد ، توليد  و در نهايت ارائه محصولات جديد به بازار جهت رفع نياز حداکثري مشتري ها نموده است.
واحد برنامه ريزي
اين واحد بعنوان متولي تعريف فعاليت در سازمان پرشيا استيل در خصوص توليد نهايي (محصول) تا نقطه  خروج  و در سال  توليدات  به  خريداران محترم مشغول فعاليت مي باشد که اين مسير فعاليت در حوزه هاي ذيل تفکيک و عملياتي مي   گردد. 
1. برنامه ريزي توليد :
در اين حوزه در خصوص تاسيس سفارشات  که شامل  محصولات استاندارد و متعارف  و همچنين محصولات  سفارشي  (خاص) مي باشند بر اساس  اعلام واحد فروش سازمان ،  تخصيص منابع و برآورد زماني براساس استانداردهاي زمان  محصولات و ظرفيت توليد در حداقل  زمان کارسازي گرديده و شروع سيکل توليد محقق مي گردد.
در اين سازمان بدليل ظرفيت هاي توليد پيش بيني شده  بالا  علاوه بر تامين  سفارشات  خريداران  روند توليد تامين موجودي هاي انبار  محصولات نيز در دستور  کار اين واحد نيز بوده که با کنترل  موجودي  و نقاط  سفارش در محصولات  تخصيص برنامه مي گردد.  در اين حوزه علاوه بر موارد  مذکور برنامه ريزي در خصوص پشتيباني و تامين قطعات  توليدي نيز کنترل هايي شامل موجودي و تخصيص برنامه توليد صورت مي پذيرد.
2.برنامه ريزي مواد :
در اين حوزه با توجه  به گستردگي و تنوع قطعات انباري مصرفي در محصولات کنترل دائم مبني بر مقايسه با نقاط سفارش (MRP) و متعاقبا سفارش گذاري خريد در زمان مناسب با لحاظ مقدار سفارش اقتصادي اقدام مي گردد.
3. برنامه ريزي ارسال:
در اين حوزه با توجه به گستردگي و تنوع ارسال و لحاظ تعرفه هاي متنوع موجود جهت رضايت خريداران محترم پس از صدور مجوز ارسال ، برنامه ريزي اوليه مبني بر هماهنگي اوليه جهت آمادگي دريافت اقدام با محل تحويل ، کارسازي لازم جهت رزرو خودرو مناسب صورت گرفته و با رعايت اصول بارگيري آخرين مرحله از سيکل توليد اقدام گردد.
واحد ارتباط با همکار
شرکت پرشيا استيل حجم گسترده اي از خدمات و محصولات قابل ارائه به همکارهان صنف مورد خود را راستاي  اين واحد فراهم نموده است. اين واحد در بخش فروشگاهي واقع شده است به همراه يک سيستم ارتباط خطي مستقيم تلفن و همچنين تکثير و ايجاد کاتالوگ محصولات قابل فروش به همکار به طور مجزا اقدام به فروش و خدمات پس از فروش محصولات توليدي و بازرگاني شرکت پرشيا استيل به واحدهاي صنفي همکار شرکت هاي مشاور و راه انداز و همکارهاي صنف آشپزخانه صنعتي مي نمايد. واحد ارتباط با همکار با تمرکز بر روي برند دوم ، توليدي شرکت پرشيا استيل با نام بروج و ايجاد انبار محصولات توليدي با ظرفيت مناسب شرايطي را براي تحويل در کوتاه ترين زمان  جهت محصولات توليدي خود به همکار را فراهم نموده است. اين واحد نيز در جهت  بهبود شرايط و تسهيلاتي براي فروش و ارائه خدمات بهتر به همکاران اين صنف ايجاد گرديده است.
 
واحد آزمايشگاه : 
آزمايشگاه شرکت پرشيا استيل با سرلوحه قرار دادن استانداردهاي ملي ايران از طريق ايجاد زير ساختهاي لازم و تجهيز نزديک به 100 ابزار ، بعنوان نماينده موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران در شرکت محصوب مي شود. بنابراين با تهيه طرحهاي آزمون و طرحهاي کنترل مطابق استانداردهاي : ISIRI1806 مربوط به اجاقهاي گاز و ISIRI17646 مربوط به تجهيزات پخت صنعتي ، همواره تلاش مي نمايد که از انطباق محصولات توليدي با مراجع فوق الذکر اطمينان حاصل نموده و يک کپي از سوابق آزمونهاي اجام شده را در اختيار نمايندگان موسسه استاندارد قرار دهد. همچنين برخي از آزمونهاي تخصصي کنترل ورود کالا و حين فرايند توسط اين بخش انجام مي شود.

لازم به ذکر است  که در صورت  مشاهده هر گونه  عدم  انطباق (NCR)  طي مراحل 1 و 2 يک برگه  کنترل  محصول نامنطبق صادر  شده و ضمن  درج در سوابق  ، تا رفع ريشه اي مشکلات پيگيري مي شود.
 
 
 
 
واحد طرح و برنامه
اين واحد با هدف نهادينه سازي  فرهنگ برنامه ريزي و نظارت  بر اجراي برنامه ها در استاي تحقق اهداف سازمان و همچنين و  نظام  مند سازي مجمومه  فعاليت هاي سازمان به منظور پيشبرد  سياست هاي مديريت ، آغاز به کار نموده است. 
فعاليت هاي اين دپارتمان شامل دو بخش مي باشد :
بخش تدوين برنامه استراتژيک و راهبردي سازمانالف:
بخش ارزيابي ، نظارت و پيگيري ب:
شرح وظايف و اختيارات حوزه :
- تدوين برنامه استراتژيک سازمان
- تهيه و تنظيم و پيش بيني بودجه سالانه با همکاري ساير دپارتمان ها و انجام اقدامات لازم در اين زمينه
- آناليز بودجه پيش بيني شده با عملکرد و ارائه گزارش عملکرد بودجه و تطبيق آن با برنامه هاي واحد
- تدوين گزارش عملکرد سالانه
- انجام فعاليتهاي مربوط به تدوين روشها و سياستهاي مالي و اقتصادي و ارائه پيشنهاد مطلوب به منظور افزايش کارآيي فعاليتها و برنامه هاي شرکت
- همکاري در تدوين برنامه ها ، تجزيه و تحليل اطلاعات و پيشرفت پروژه ها و به روزآوري آمار و اطلاعات در چارچوب وظايف و مسئوليت هاي شرکت.
- تهيه و ارائه انواع گزارشات مورد نياز مديرت ارشد سازمان
واحد آموزش تجهيزات مدرن پخت شرکت پرشيا استيل
با هدف :
1- ارائه آموزش عملکرد و کار با تجهيزات مدرن پخت صنعتي 
2- آموزش آشپزي و روش هاي پخت غذاهاي فرنگي و ايراني
3- ارائه و اجراي برنامه هاي آشپزي و پخت زنده ( live cooking ) جهت مارکتينگ ، بازاريابي و تبليغات محصولات
4- ايجاد برنامه هاي پخت زنده ( live cooking ) جهت  معرفي محصولات جديد و خدمات جديد شرکت پرشيا استيل به مشاورين و مديران و راه انداز ها 
ايجاد گرديده است.
اين واحد در ساختمان مرکزي شرکت پرشيا استيل با ايجاد يک آشپزخانه ي ايراني و فرنگي با تجهيزات مدرن آشپزخانه به طور کامل مجهز به همراه سيستم هاي صوتي و تصويري و امکانات برگزاري کلاس هاي آموزشي تاسيس گرديده است.  اين واحد قادر خواهد بود به کليه آشپزها ، پرسنل ، مديران تدارکات و آشپزخانه ، کارشناسان تغذيه ، مهندسين مشاور راه انداز و کارفرمايان ، معرفي کار با تجهيزات ، آموزش آشپزي فرنگي و ايراني و همچنين مزاياي آشپزخانه هاي صنعتي مدرن و ميزان افزايش بهره وري در کار آشپزخانه را آموزش مي دهد. همچنين فضاي آموزشي کلاس و آشپزخانه پخت زنده امکان ارائه خدمات اختصاصي ويژه به علاقه مندان جهت برگزاري کلاس هاي آموزش آشپزي نيز در اين محيط فراهم ساخته است.