درباره پرشیا استیل

شرکت پرشیا استیل به عنوان اولین و تنها دارنده استاندارد ملی در تجهیزات سیستم پخت در ایران، با بیش از 38 سال سابقه، حضوری پرافتخار در صنعت تجهیزات آشپزخانه های صنعتی دارد.

پرشیا استیل با بهره گیری از دانش روز دنیا و تیم مهندسی و کارشناسان مجرب خود، در امر مشاوره، طراحی، تولید و نصب تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و سلف سرویس فعالیت می نماید.

کارخانه و خط تولید مجهز شرکت پرشیا استیل واقع در شهرک صنعتی گلگون با محوریت نوآوری و توسعه محصولات  با کیفیت دارای تکنولوژی روز دنیا در اشل اقتصادی توانسته گام موثری در تامین تجهیزات آشپزخانه های صنعتی مورد نیاز صنایع و ارگان های مختلف، رستوران ها، هتل ها  و سایر نیازهای بازار بردارد.

در کنار کالاهای تولیدی، شرکت پرشیا استیل با تکیه بر ارتباطات و اعتبار بین المللی خود توانسته نمایندگی معتبرترین برندهای حاضر در صنعت تجهیزات آشپزخانه های صنعتی دنیا را اخذ کند و مجموعه کاملی از تجهیزات و ماشین آلات پخت و آماده سازی به همراه تجهیزات جانبی آشپزخانه های صنعتی وارداتی  را عرضه کند.

پرشیا استیل با تجهیز بزرگترین و کاملترین نمایشگاه و شوروم محصولات آشپزخانه های صنعتی در ایران امکان بازدید و کسب اطلاعات فنی محصولات را برای مشتریان شرکت فراهم آورده است.

همچنین به منظور امکان بررسی عملی نحوه کارکرد محصولات  برای مشتریان و نیز ارائه آموزش های تخصصی،  مجموعه ای برای پخت زنده در محل نمایشگاه مرکزی تجهیز شده و به مشتریان محترم و علاقه مندان خدمات رسانی می نماید.

شرکت پرشیا استیل با بهره مندی از تیم متخصص، مجرب و مجهز خدمات پس از فروش، آماده خدمات رسانی به مشتریان محترم در کوتاه ترین زمان ممکن و در اقصی نقاط کشور می باشد.

965
پروژه ها
91
نفت ، گاز ، پتروشیمی
310
هتل ،رستوران ،کترینگ
327
مراکز خصوصی و دولتی
237
بیمارستان ، دانشگاه

رزومه ما ...

شرکت پرشیا استیل از معدود شرکت های فعال در صنعت تجهیزات آشپزخانه های صنعتی است که تمامی بخش های این صنعت را با تنوع وسیع محصولات خود پوشش داده است.

دارا بودن کارخانه و خطوط تولید مدرن و منعطف به همراه بخش بازرگانی توانمند در کنار تجربه ارزشمند از نیاز همه بخش های صنعت، گستره وسیعی از تنوع محصولی را برای پوشش دادن تمامی نیازهای بخش های خصوصی و دولتی به بهترین نحو ایجاد کرده است.

شرکت پرشیا استیل مفتخر به تجهیز تعدادی بسیاری از آشپزخانه های رستوران ها، فست فودها، کافه ها و هتل ها در تمامی شهرهای کشور است.

مشتریان ما

raftari
borj-milad
azad
jomhori
markazi
digikala
shandiz
shain
zamyad
alibaba
behran
gheshm-air
oloom
ark
farsi
bahman
amirkabir
montazeri
tehran
sharif
res
milad
ahanofoolad
dr-rahnamood
naft-esf
rejal
atomi
nemi
palayesh
sabah
meli
alborz
farsh
iranmehr
zagros