رستوران ریما واقع در منطقه اختیاریه تهران با منویی متنوع از غذاهای فست فودی شامل انواع پیتزا، ساندویچ، پاستا، سالاد و… در خدمت مشتریان است.

طراحی و تجهیز آشپزخانه این رستوران توسط شرکت پرشیا استیل تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی انجام شده است. کارشناسان با توجه به محدودیت فضای موجود، نقشه را طوری طراحی کردند که تمام تجهیزات و دستگاه های مورد نیاز به بهترین شکل ممکن در آشپزخانه قرار بگیرند.

تضمین کیفیت، طول عمر بالای محصول

از آنجایی که در آشپزخانه های صنعتی، پخت غذا عمدتا با حرارت بالا صورت می گیرد، تجهیزات پخت باید از کیفیت مرغوبی برخوردار باشند تا در طول زمان دوام بیاورند و صاحب سرمایه مجبور به تعمیر و تعویض زودهنگام آنها نباشد.

محصولات پرشیا استیل شامل اجاق های گاز، انواع گریل و… از استیل و چدن درجه یک ساخته می شوند که علاوه بر ماندگاری بالا، تمیز کردن آنها نیز آسان خواهد بود.

یخچال ها و فریزرهای پرشیا استیل بدون برفک با انتقال مطلوب دما و برودت به مواد غذایی از فساد آنها جلوگیری کرده و مواد غذایی به مدت طولانی تری تازه و بدون تغییر باقی خواهند ماند.

این محصولات دارای سیستم محاظ جهت جلوگیری از صدمه دیدن موتور به هنگام نوسانات برق هستند. با یک بار هزینه در آشپزخانه صنعتی، می توان سال های متمادی از محصولات پرشیا استیل استفاده کرد.

تجهیزات پخت مدرن پرشیا استیل تحولی بزرگ در آشپزخانه صنعتی

تجهیزات پخت مدرن پرشیا استیل با به کارگیری تکنولوژی های روز دنیا برای اصلاح روش های پخت سنتی طراحی و ساخته شده است.

این محصولات علاوه بر صرفه جویی در مصرف منابع انرژی و نفرساعت نیروی انسانی، به دلیل برخورداری از دوام و ماندگاری زیاد، مجموعه ها را از هزینه های آینده برای تعمیر و نگهداری دستگاه ها و یا تعویض و خرید دستگاه جدید بی نیاز می کند.

پرشیا استیل با وجود کارشناسان مجرب و نیز پیشرفته ترین تجهیزات فنی، یار همیشگی مشتریان در حمایت و پشتیبانی خدمات موثر حین و پس از فروش تمام محصولات این شرکت است.