رستوران کانکا -2
رستوران کانکا -1

رستوران کانکا واقع در نیاوران، طبقه پانزدهم جم سنتر با چشم انداز عالی، منوی متنوعی را به مهمانان خود ارائه می کند. در این رستوران صبحانه، پیش غذا، غذای اصلی، پاستا، پیتزا، ساندویچ، سوپ و سالاد، دسر، انواع نوشیدنی و… با کیفیت عالی و طعم کم نظیر سرو می شود.

تجهیز آشپزخانه با محصولات پرشیا استیل

پرشیا استیل با استفاده از تجربیات شرکت‌ های اروپایی و فراهم کردن مواد اولیه مرغوب داخلی و خارجی، محصولات خود شامل تجهیزات سرو غذا، پخت غذا، آماده‌ سازی، انبار، سرمایش، ماشین‌ آلات، فست ‌فود و کافی‌ شاپ، تجهیزات ظرفشویی، تجهیزات جانبی آشپزخانه و پخت، تجهیزات نگهداری و نظافتی را منطبق بر استانداردهای داخلی و بین ‌المللی تولید و عرضه می ‌کند.

یکی از مهم ترین مزایای محصولات پرشیا استیل، برخورداری از مقاومت و استحکام بالاست. از آنجا که در رستوران ها پخت و پز در حجم زیاد انجام می شود، استحکام تجهیزات از اهمیت زیادی برخوردار است.

در پرشیا استیل طراحی و ساخت تجهیزات آشپزخانه صنعتی از جمله تجهیزات آماده سازی، تجهیزات پخت و پز، برودتی، حمل و نقل و نگهداری، تجهیزات سرو و شست و شو بر اساس اصول استاندارد و تکنولوژی های روز دنیا انجام می شود تا همه نیازهای یک آشپزخانه صنعتی حرفه ای را تامین کند.

این شرکت با هدف جلب رضایت مشتریان، تمام محصولات خود را با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله ارائه می کند. یکی از مهم ترین خدمات پس از فروش پرشیا استیل، انجام سرویس های دوره ای 3 تا 6 ماه یکبار است که به منظور دوام بیشتر و طول عمر دستگاه انجام می شود.