شرکت روناک پروتئین، عرضه کننده محصولات گوشت قرمز بسته بندی شده، گوشت سفید، آلایش (دل و جگر) و فرآورده های گوشتی (کباب لقمه و همبرگر) فعالیت خود را در سال 1384 آغاز کرد.

توجه به سلایق مشتریان و مصرف کنندگان همواره جزو اولویت های مدیران این شرکت بوده است. در این راستا روناک پروتئین توانسته با حضور نیروهای مجرب و متخصص و استفاده از تجهیزات مدرن آزمایشگاهی و تکنولوژی روز دنیا، نسبت به ارتقاء کیفیت محصولات اقدام کرده و سهم عمده ای در تامین نیاز بازار داخلی مواد پروتئینی ایفا کند.

کارخانه این شرکت در شهرک صنعتی نصیرآباد با ارتقاء فضای تولیدی مناسب و مطابق با استانداردهای روز دنیا در سال 1395 به بهره برداری کامل رسیده است.

شرکت روناک پروتئین از بدو تاسیس خود دارای آشپزخانه پخت غذای ایرانی به صورت سنتی بود. با توجه به کیفیت محور بودن این مجموعه و بر اساس نظر مدیریت مبنی بر استانداردسازی کاهش مصارف انرژی، کاهش هزینه های تمام شده غذای تولیدی و همچنین تولید غذای سالم به روز رسانی و تاسیس کیترینگ مدرن و صنعتی این شرکت در دستور کار قرار گرفت.

کیترینگ کاملا صنعتی و مجهز طلوع از زیرمجموعه های شرکت روناک پروتئین است که در فضایی به مساحت 800 متر مربع راه اندازی شده است. این کیترینگ با ظرفیت پخت 7 هزار پرس غذا در هر وعده با کیفیت عالی و قیمت مناسب آماده ارائه خدمات به سازمان های دولتی، ارگان ها و مجالس و مهمانی ها است.

تحول روش های پخت با تجهیزات آشپزخانه صنعتی مدرن

تجهیزات، بهداشت و کیفیت غذا سه مولفه مهم ارزیابی کیترینگ های صنعتی محسوب می شوند. کیترینگ طلوع با بهره گیری از تجهیزات آشپزخانه صنعتی مدرن و تجهیزات پخت غذای سالم علاوه بر پخت غذا با کیفیت و استاندارد بالاتر، صرفه جویی چشمگیری در مصرف آب، گاز و سایر منابع انرژی داشته و ظرفیت و سرعت تولید غذا را نسبت به سابق بسیار افزایش داده است.

شرکت پرشیا استیل مسئولیت تجهیز کیترینگ طلوع را بر عهده داشته است. این کیترینگ با تجهیزات به روز و سلامت محور برند بروج شامل دستگاه خط پخت اتوماتیک پخت برنج و فرهای کامبی استیمر و محصولات منحصر به فرد پرشیا استیل نظیر فرهای سوپر هیت، انواع یخچال ها، سردخانه ها، دیگ های صنعتی خورش پز و… هم اکنون در حال فعالیت و ارائه خدمات به مشتریان است.

پس از به روز رسانی، طیف مخاطبان این کیترینگ بسیار گسترده تر شده و قراردادهای بسیار خوبی طی مدت کوتاه راه اندازی آن منعقد شده است.