کیترینگ مهان واقع در بزرگراه یادگار امام، خیابان ایثارگران با ارائه منوی متنوعی از بهترین غذاهای ایرانی و طبخ غذایی گرم، خوش طعم و سالم که از بهترین مواد اولیه تهیه و در ظروف استاندارد غذا بسته بندی شده در خدمت مشتریان است.

در این کیترینگ با بهره گیری از دانش بهترین مشاوران و سرآشپزان حرفه ای، تمام مراحل تولید، بسته بندی و عرضه انواع غذا با استفاده از تجهیزات آشپزخانه صنعتی و ماشین آلات پیشرفته انجام می شود.

منوی متنوع این مجموعه شامل انواع کباب (جوجه کباب، جوجه ران، جوجه کباب تندوری، جوجه با استخوان، لقمه مخصوص، لقمه زعفرانی، کباب بره، برگ، وزیری، سلطانی، شیشلیک)، خورش (قرمه سبزی، قیمه سیب زمینی، قیمه بادمجان، جوجه غوره بادمجان، فسنجان)، پلوهای مخلوط (ته چین مرغ، لوبیا پلو با گوشت، شیرین پلو، باقالی پلو با گوشت، باقالی پلو با مرغ، آلبالو پلو، عدس پلو، زرشک پلو، سبزی پلو)، خوراک (خوراک انواع کباب، خوراک مرغ، خوراک ماهی، سوپ جو، کوفته تبریزی، حلیم بادمجان)، سالاد، دسر و نوشیدنی نیاز و سلیقه تمام مشتریان را تامین می کند.

تجهیز آشپزخانه با محصولات پرشیا استیل

کیترینگ مهان با ظرفیت پخت روزانه 5 هزار پرس غذا به عنوان تامین کننده غذای شرکتی، خدمات خود را ارائه می کند. بخش های مختلف طراحی شده توسط پرشیا استیل عبارت است از:

  • انبار مواد اولیه
  • سردخانه سبزیجات
  • محل شستشوی سبزیجات
  • قسمت تخته کاری
  • سردخانه زیر صفر
  • سردخانه دیفراست
  • سردخانه آماده سازی
  • سردخانه لبنیات
  • قسمت آماده سازی گوشت و مرغ

تجهیزاتی که این مجموعه تهیه غذا از شرکت پرشیا استیل خریداری کرده شامل دیگ چلوپز صنعتی، دیگ خورش پز صنعتی، تابه گردان، سرخ کن، کباب پز گازی، کباب پز اتوماتیک، اجاق گاز چهار شعله کابین دار، دمکن برنج، گرمخانه، هود مرکزی و… است.

پخت برنج برای حجم بالای پخت روزانه کترینگ مهان با استفاده از تجهیزات معمولی امکان پذیر نیست. دیگ چلوپز پرشیا استیل برنج را بدون نیاز به خارج کردن آن از دیگ و به اصطلاح آبکش کردن می پزد. حداکثر ظرفیت پخت این دستگاه برای برنج ایرانی 40 کیلوگرم و برای برنج خارجی 55 کیلوگرم است.

یکی از مهم ترین مزایای این دیگ، کاهش گرمای محیط تا 70 درصد است که نتیجه طراحی مهندسی و مدرن این محصول و استفاده از عایق حرارتی پشم سرامیک در قسمت آتش خانه و بدنه دستگاه محسوب می شود.

کیترینگ مهان خورش های متنوعی در منوی خود ارائه می دهد. پخت خورش با تجهیزات سنتی نیازمند دقت زیادی است تا از سوختگی و ته زدن دیگ جلوگیری شود. دیگ خورش پز پرشیا استیل، به علت وجود جدار بخار و انتقال غیرمستقیم حرارت به غذا، خورش را سریع و راحت بدون ته گرفتن و سوختن آن می پزد. این محصول نیز نظیر دیگ چلوپز گرمای محیط آشپزخانه را تا 70 درصد کاهش می دهد.

دستگاه کباب پز اتوماتیک با آماده کردن 700 کباب در ساعت، سرعت و ظرفیت پخت انواع کباب، جوجه کباب، گوجه و فلفل را افزایش می دهد.

تجهیزات مدرن آشپزخانه صنعتی در مصرف آب، گاز، برنج مصرفی و نفرساعت نیروی انسانی صرفه جویی می کنند. این صرفه جویی ها در مجموع هزینه های آشپزخانه را کاهش می دهد.

کترینگ مهان با ظرفیت پخت روزانه 5 هزار پرس غذا، تنها کیترینگ مورد تایید وزارت بهداشت است که با استفاده از تجهیزات پیشرفته پخت و بسته بندی مطابق با استانداردهای روز دنیا فعالیت می کند.