بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بهمن در منطقه شمال غرب تهران به عنوان یک قطب درمانی و برند معتبر در حوزه سلامت شناخته می شود. این بیمارستان با بهره گیری از بهترین و مدرن ترین تجهیزات پزشکی و همراهی تیم پزشکان متخصص خود، سهم بسیار بزرگی در گردشگری سلامت ایران دارد.

ارائه خدمات پیشگیری، تشخیص، درمان، خودمراقبتی و هتلینگ بیمارستانی متمایز با به کارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا در کوتاه ترین زمان ممکن، رسالت بیمارستان بهمن است.

از آنجایی که در بیمارستان بهمن کنترل و نظارت کلی بر رژیم غذایی بیماران بستری، رژیم درمانی بیماران خاص، ارائه سرویس های غذایی ویژه برای مشتریان VIP و همراهان بیمار، اطمینان از دریافت غذای با کیفیت مناسب و مطابق با رژیم غذایی بیمار از اولویت زیادی برخوردار است، این بیمارستان در مهر ماه سال 1397 تصمیم گرفت تجهیزات آشپزخانه خود را از حالت سنتی به صنعتی تغییر دهد. برای این منظور طراحی و تجهیز آشپزخانه مدرن خود را به شرکت پرشیا استیل، تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی واگذار کرد.

شرکت پرشیا استیل مفتخر است تمام مراحل طراحی، به روز رسانی و تجهیز آشپزخانه مدرن بیمارستان بهمن را بر اساس منوی ایرانی و بین الملل جهت برآورده کردن ذائقه تمام بیماران ایرانی و خارجی و همراهان آنها، پزشکان، پرسنل و… بر عهده داشته است.

این شرکت در یک همکاری مشترک، با بهره گیری از نظر کارشناسان تغذیه و متخصصان بیمارستان در علم تغذیه و همچنین دانش کارشناسان طراحی خود توانست آشپزخانه این بیمارستان را بر اساس ارائه بهترین منوی غذایی ایرانی، فرنگی و بین الملل در کمترین فضای مورد نیاز با بهترین امکانات اجرا کند.

همه بخش های آشپزخانه اعم از بخش های آماده سازی مواد اولیه برای غذاهای ایرانی و فرنگی، قسمت های پخت تخصصی غذاهای ایرانی و فرنگی، استفاده از فرهای کامبی جهت پخت غذاهای سالم و سبزيجات بخارپز، بدون روغن با حفظ ریزمغذی ها و ارتقای ارزش غذایی و بخش رژیم درمانی برای غذای بیماران خاص و رژیمی به تفکیک طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی شده است. همچنین بخش های مختلف پشتیبانی، بهداشتی، انبارها و سردخانه ها براساس آخرین استانداردهای روز دنیا برای این آشپزخانه در نظر گرفته شده است.

از دستگاه های مورد استفاده در آشپزخانه بیمارستان بهمن می توان به دستگاه دیگ چلو، دستگاه دیگ خورش، دستگاه فر بخارپز تحت فشار ایستاده، دستگاه فر کامبی بروج (پخت ترکیبی)، دستگاه اجاق گاز فردار، گریل و سایر تجهیزات مانند میز، ترولی، کباب پز، کانتر و… اشاره کرد.

پرشیا استیل با وجود کارشناسان مجرب و نیز پیشرفته ترین تجهیزات فنی، یار همیشگی مشتریان در حمایت و پشتیبانی خدمات موثر حین و پس از فروش تمام محصولات این شرکت است.