شرکت فرآورده های لبنی صباح فعالیتش را با تولید پنیر در سال 1379 آغاز کرد و در ادامه محصولات دیگر لبنی مانند شیر، ماست، دوغ، خامه و… را به سبد محصولاتش اضافه کرد.

این مجموعه با نوآوری در ارائه محصولات جدید و استفاده از مواد اولیه سالم و طبیعی، سلیقه مصرف کنندگان بسیاری را تامین کرده است. در حال حاضر نام صباح به عنوان تولیدکننده اولین پنیر خامه ای به روش اولترافیلتراسیون، اولین پنیر با ظرف شیشه ای، پنیر خامه ای با کراکر و ماست طعم دار با غلات برای اولین بار در ایران شناخته می شود.

به روز رسانی آشپزخانه گروه صنعتی صباح با تجهیزات مدرن و پیشرفته در بخش های مختلف به ویژه بخش پخت و پز توسط کارشناسان پرشیا استیل انجام شد.

استفاده از دستگاه هایی که به تکنولوژی روز دنیا مجهز هستند، علاوه بر ارتقای کیفیت پخت، در مصرف منابع انرژی صرفه جویی کرده و ضمن تامین امنیت آشپز و پرسنل آشپزخانه، کار آنها را نیز آسان می کند.

کیفیت پخت، سلامت غذا و ارائه غذای مناسب و به موقع به پرسنل، سلامت افراد را تامین کرده و در طولانی مدت بازده کاری را افزایش می دهد. از این رو مدیران این مجموعه تصمیم گرفتند تجهیزات جدید با حداکثر کارآیی برای آشپزخانه خریداری کنند. شرکت پرشیا استیل، تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی متنوع و کارآمد، مناسب ترین تجهیزات را در اختیار کارخانه لبنیات صباح قرار داد.

از دستگاه های مورد استفاده در این مجموعه می توان به دستگاه های دیگ چلوپز، دیگ خورش پز، میز کار، گرمخانه، دمکن برنج، هود و… اشاره کرد.

استفاده از تجهیزات مدرن صنعتی در آشپزخانه گروه صنعتی صباح با صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش دورریز غذا به دلیل ارتقای کیفیت پخت، هزینه های کلی این مجموعه را به طرز چشمگیری کاهش داده است.