شرکت پتروشیمی پردیس، بزرگ ‌ترین تولیدکننده آمونیاک و اوره در خاورمیانه و دومین تولیدکننده بزرگ اوره در جهان است. از اوره در تولید کودهای شیمیایی، ماده اولیه ملامین و دیگر کالاهای صنعتی استفاده می شود. تقاضای رو به رشد این ماده و آمونیاک در داخل و خارج از کشور جایگاه این شرکت را در بازارهای جهانی تثبیت کرده است.

شرکت پتروشیمی پردیس در استان بوشهر، منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس جنوبی در شهرستان عسلویه در زمینی به وسعت بیش از 5 هکتار واقع شده است.

احداث فاز اول این مجموعه عظیم در راستـای سیاست های وزارت نفت در جهت توسعـه میـدان گازی پارس جنوبـی و خودکفایی در تولید محصول استراتژیک اوره، در سال 1380 آغاز شد و در سال 1386 به پایان رسید. فاز دوم این مجتمع در سال 1389 و فاز سوم نیز در سال 1396 به بهره برداری رسید.

آشپزخانه بزرگ شرکت پتروشیمی پردیس به طور کامل با محصولات شرکت پرشیا استیل تجهیز و به روز رسانی شده است. پرشیا استیل در سال 1396 با بازدید از منطقه در عسلویه، درباره کیفیت محصولات و تجهیزات منحصر به فرد خود توضیحات کامل همراه با کاتالوگ به مدیران مجموعه ارائه کرد.

پس از 6 ماه ارتباطات موثر، مدیر رستوران مجموعه پتروشیمی پردیس در تهران حضور یافت و از نمایشگاه پرشیا استیل واقع در خیابان جمهوری بازدید کرد. در این جلسه برای تصمیم گیری بهتر، فهرست تمام پروژه های انجام شده شرکت به ایشان ارائه شد.

با توجه به درخواست مشتری مبنی بر تهیه فر کامبی (پخت ترکیبی)، دو دستگاه فر کامبی 20 طبقه با لوازم جانبی کامل برای مجموعه تهیه شد.

پس از انجام هماهنگی های لازم، آشپزخانه شرکت پتروشیمی پردیس توسط کارشناسان پرشیا استیل بازدید و مشکلات آن بررسی شد. در ادامه طرح پیشنهادی برای خرید تجهیزات لازم ارائه گردید.

بر اساس طرح ارائه شده دستگاه هایی نظیر دیگ های چلوپز، دیگ های خورش پز، فر بخارپز تحت فشار ایستاده و هودهای دوجداره در سال 97 خریداری شد. پیش از نصب تجهیزات، بنا بر تصمیم مدیرعامل به روز رسانی ساختمان آشپزخانه در دستور کار قرار گرفت.

بازسازی بنای آشپزخانه حدود یک سال به طول انجامید. در این حین خریدهای شرکت پتروشیمی پردیس تکمیل و تعداد دیگری از محصولاتی نظیر دیگ چلوپز، دیگ خورش پز و تابه گردان اضافه و صفر تا صد خط پخت به روز رسانی شد. علاوه بر اینها، آشپزخانه بازسازی شده به طور کامل با دیگر محصولات پرشیا استیل از جمله دستگاه کباب پز، میز کار پلی اتیلن، میز کار استیل، سینک، وان شستشو، ترولی، کانتر و… تجهیز شده است. همچنین دو خط کانتر به صورت تمام کورین در رستوران کارمندی و رستوران کارگری نصب شده است.

رستوران این مجموعه در هر وعده 1300 تا 1500 پرس غذا ارائه می کند. همچنین در دو خوابگاه این مجموعه در کنگان نصب کانترهای استیل و گرمخانه بر عهده پرشیا استیل بوده است.

پرشیا استیل با وجود کارشناسان مجرب و نیز پیشرفته ترین تجهیزات فنی، همراه مشتریان خود در تمام مراحل خرید، طراحی، نصب، راه اندازی، خدمات موثر حین و پس از فروش است.