هتل 5 ستاره امام رضای مشهد متعلق به گروه هتل های کوثر، با فضایی دلپذیر و امکانات رفاهی کامل پذیرای زائران بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) است.

مجموعه هتل های کوثر در شهرهای مختلف ایران آماده خدمت رسانی به مسافران محترم است. علاوه بر هتل امام رضای مشهد، هتل هویزه تهران در تقاطع خیابان طالقانی و نجات اللهی، هتل سفیدکنار بندرانزلی، هتل آپارتمان کوثر رامسر، هتل ثامن مشهد، مجتمع تفریحی ایثار البرز در کوهسار، هتل قدس مشهد و مجتمع اقامتی شاهد قم زیر مجموعه گروه هتل های کوثر محسوب می شوند.

خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی هتل امام رضای مشهد در سال 1398 به مناقصه گذاشته شد. شرکت پرشیا استیل در این مناقصه برنده و قرارداد مربوط به آن در آذرماه همین سال منعقد شد.

تیم کارشناسان پرشیا استیل از پروژه مذکور بازدید کردند. با توجه به نظرات مشاور پروژه، نقشه طراحی و چیدمان تجهیزات که از قبل ترسیم شده بود، تغییر کرد. در این نقشه نواقصی وجود داشت که با توجه به درخواست های سرآشپز مجموعه، برطرف شده و تغییراتی بر اساس کانسپت و فضایی که برای سرویس دهی وجود داشت در آن ایجاد شد.

تغییر چیدمان باعث شد در تعداد و نوع تجهیزات مورد نیاز نیز تغییراتی صورت گیرد. بدیهی است این مسئله، محاسبات پروژه را دگرگون کرد.

با توجه به تغییرات ایجاد شده و نامه نگاری ها و تاییدیه هایی که در این زمینه اخذ شد، نقشه تاسیسات دوباره طراحی و ارسال شد. نقشه تاسیسات بر اساس طرح چیدمان جدید اجرا شد. این تغییر باعث شد مدت زمان اجرای پروژه افزایش پیدا کند.

تمام تجهیزات مورد نیاز در اردیبهشت ماه 1399 به مشتری ارائه و نصب آنها توسط نیروهای متخصص پرشیا استیل صورت گرفت.

انواع تجهیزات به کار رفته در داخل فضای آشپزخانه هتل امام رضای مشهد شامل دو دستگاه فر کامبی بروج برای پخت غذاهای فرنگی و غذاهای بخارپز و رژیمی، دیگ چلوپز، دیگ خورش پز، انواع اجاق ها و تابه گردان برای پخت غذاهای ایرانی و کانترهای سرو و تاپینگ ها است.

در بخش سرو رستوران هتل، تجهیزات مربوط به تهیه انواع نوشیدنی های سرد و گرم ارائه شده است.

برای شستشوی ظروف، ماشین ظرفشویی ریلی شامل وان شستشو و یک فضای تفکیک شده برای شستشو در نظر گرفته شده است. میز غذای برگشتی، قفسه ظروف تمیز، قفسه ظروف بزرگ و آبچکان سیار از دیگر تجهیزاتی است که در این آشپزخانه وجود دارد.

ارتباط موثر جهت خدمات پس از فروش با این هتل ادامه دارد. پرشیا استیل به رضایت مشتریان خود از خدمات حین و پس از فروش مفتخر است.