تجهیز آشپزخانه دیجی کالا

سال تجهیز

1396

ظرفیت پخت

500 پرس

نوع آشپزخانه

صنایع و مراکز دولتی

مکان

تهران

فروشگاه اینترنتی دیجی‌ کالا به عنوان یکی از قدیمی ‌ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به سه اصل پرداخت در محل، 7 روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل‌ بودن کالا توانسته به بزرگ ‌ترین فروشگاه اینترنتی ایران تبدیل شود.

این مجموعه مانند سایر سازمان‌ ها و فروشگاه‌ ها 7 انبار بزرگ و مجزا جهت تامین کالا، پذیرش محصولات فروشندگان و تحویل سفارشات مشتریان در کوتاه ‌ترین زمان ممکن در اختیار دارد. انبارهای دانش، جشنواره، فتح، بادامک، زرین، ترانسفو و استاد معین در تهران فعالیت می کنند.

تجهیز بخش سرو غذای انبارها با محصولات پرشیا استیل   

غذای کارکنان مجموعه انبارهای دیجی کالا از کیترینگ های تهیه غذا تامین می شود. روزانه حدود 5 الی 6 هزار پرس غذا در سالن غذاخوری این انبارها برای پرسنل سرو می شود.

در طول سال ها فعالیت دیجی کالا، راه اندازی و تجهیز بخش سرو غذای هر یک از انبارها بر عهده شرکت پرشیا استیل، تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی بوده است. از عمده تجهیزاتی که برای این مجموعه به کار برده شده می توان به خط کانتر گرم، خط کانتر سرد، کانتر ساده، کانتر قاشق و چنگال و تجهیزات نظافتی مربوط به شستشوی ظروف اشاره کرد.

توزیع غذا در انبارهای دیجی کالا با ظروف بن ماری انجام می شود. به این ترتیب غذاها با ظروف بن ماری داخل گرمخانه ها قرار می گیرند؛ سپس وارد کانترهای سرو می شوند. اگر غذاها به صورت غذای بسته بندی شده باشند، در گرمخانه های کوچک پرشیا استیل قرار داده می شوند.

انبار شهرک دانش واقع در کیلومتر 16 جاده قدیم کرج دارای دو خط کامل سلف سرویس استیل است. در این انبار بخش ظرفشویی نیز با تجهیزات پرشیا استیل تجهیز شده است.

بدیهی است استفاده از خط کانتر پرشیا استیل باعث ایجاد نظم و یکپارچگی در سیستم توزیع و سرو غذای مجموعه انبارهای دیجی کالا شده است.